جستجوی املاک در دهکده میزبان G7 در خلیج کاربیس دو برابر شد

دهکده ماهیگیری کورنیش در خلیج کاربیس توسط نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان “مکان عالی” برای میزبانی از برخی از بزرگترین رهبران جهان برای نشست سران G7 در آخر هفته انتخاب شده است.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، از جمله میهمانان این اجلاس سه روزه هستند که در نقطه ساحلی زیبا در نزدیکی سنت آیوز برگزار می شود.

و از آنجایی که این رویداد Carbis Bay را محکم در صحنه جهانی قرار می دهد، ما متوجه بسیاری از شکارچیان کنجکاو شده ایم که همچنین نگاه دقیق تری به این شهر تفریحی خوش منظره دارند.

در واقع، جستجوی خریداران برای Carbis Bay در روز چهارشنبه ۹ ژوئن ۱۰۳ درصد نسبت به روز قبل افزایش یافت.

هنگامی که رهبران G7 شروع به رسیدن به منطقه محلی کردند، ویکی توایدل، مذاکره کننده فروش در نمایندگی املاک برادلیز در نزدیکی سنت آیوز، می گوید: «در حال حاضر مانند قرار گرفتن در صحنه فیلمبرداری است و دیدن این مکان در کانون توجه جهانی بسیار عالی است. ما در اینجا شاهد تقاضای زیادی برای خانه ها بوده ایم، به خصوص آنهایی که منظره دریا دارند.

او می‌گوید: «ما خریداران علاقه‌مندی داشته‌ایم که امیدوارند املاک را در چند روز آینده ببینند، اما آنها باید کمی صبر کنند تا اجلاس به پایان برسد.

Carbis Bay دارای میانگین قیمت درخواستی بیش از ۳۸۴۰۰۰ پوند است که بیش از ۵۰۰۰۰ پوند بالاتر از میانگین ۳۳۱۶۵۵ پوندی کورنوال است و خانه های ساحلی در حال حاضر تا ۳ میلیون پوند به فروش می رسند.

تیم بنیستر، کارشناس املاک ما، می‌گوید: «در حال حاضر همه نگاه‌ها به خلیج کاربیس است، و با عرضه بسیار محدود، همراه با حق بیمه قیمت برای استان و سرعت سریع فروش، تنها تعداد کمی از افراد خوش‌شانس هستند که می‌توانند به آنجا نقل مکان کنند. ، اما هزاران نفر دیگر در حال بررسی موارد پیشنهادی هستند.

با خریداران بیشتری که مشتاق زندگی در کنار دریا هستند، در ماه فوریه شاهد بودیم که کورنوال جایگزین لندن به عنوان پرجستجوترین مکان در Rightmove شد و به عنوان محبوب ترین مکان در ماه می باقی ماند.

بنیستر می‌گوید: «علاقه خریداران بالقوه در مناطق ساحلی در طول سال گذشته به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافته است، به‌طوری‌که Cornwall اکنون بیشترین جستجو را برای یافتن مکان در Rightmove دارد، و گروه زیادی از مردم وجود دارند که به فکر جابه‌جایی در ساحل برای سبک زندگی متفاوت هستند

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *