یافتن خانه‌های اجاره‌ای در دسترس را آسان‌تر کنید

ما اغلب از چالش ها و ناامیدی هایی می شنویم که کاربران ویلچر هنگام جستجوی خانه بعدی خود تجربه می کنند.

آنها به ما گفته‌اند که دانستن اینکه آیا باید ملکی را مشاهده کنند ممکن است دشوار باشد زیرا اطلاعات کافی در فهرست وجود ندارد تا به آنها کمک کند تصمیم بگیرند که آیا به طور مناسب قابل دسترسی است یا خیر.

اگر شما یکی از ۱.۲ میلیون کاربر ویلچر در بریتانیا هستید و در تلاش برای یافتن ملک هستید، می‌خواهیم بدانید که ما در تلاشیم تا اوضاع را بهتر کنیم.

به عنوان نقطه شروع، ما از تعدادی متخصص دعوت کرده ایم تا به ما کمک کنند تا راهنمایی برای نوع اطلاعاتی که می تواند در لیست های اجاره گنجانده شود ایجاد کنیم، و این هفته این راهنما را برای همه آژانس های املاکی که در این سایت تبلیغ می کنند ارسال کرده ایم. حرکت راست

جاه طلبی ما ایجاد ثبات بیشتر در فهرست املاک و معرفی فیلترهای مرتبط در آینده است تا به مستاجران بیشتری کمک کنیم تا خانه های قابل دسترس پیدا کنند. راهنما اولین مرحله حرکت به سمت این است.

یکی از کارشناسان ما گای هریس، بنیانگذار AccessiblePRS است، سایتی که به کمک به افزایش عرضه مسکن ویلچر در دسترس در بریتانیا اختصاص دارد. گای هم به عنوان کاربر ویلچر و هم به عنوان کارشناس املاک، تخصص و تجربه دست اولی برای درک چالش هایی دارد که افرادی که از ویلچر استفاده می کنند برای یافتن ملک اجاره ای مناسب باید بر آن غلبه کنند.

او می‌گوید چالش اصلی این است که ما خانه‌های قابل دسترس کافی در بریتانیا نمی‌سازیم. و همچنین اطلاعات واضح کافی در مورد اینکه کدام خانه‌ها واقعاً برای کاربران ویلچر یا اجاره‌کنندگان معلول مناسب هستند و واقعاً در دسترس هستند، وجود ندارد.

این شامل مواردی مانند تأیید دسترسی بدون پلکان خانه به ورودی ملک، همراه با پارکینگ با صندلی چرخدار و حمام بزرگ و همسطح است.

قرار دادن لیست املاک در “آزمون ۳ صبح”

گای در گفتگو با نمایندگان املاک در وبینار اخیر Rightmove، که بر روی «کمک به مستاجران بیشتری با نیازهای دسترسی برای یافتن خانه مناسب» تمرکز داشت، «آزمون ۳ صبح» را توضیح داد، که به گفته او روش خوبی برای آزمایش و بهبود اطلاعاتی است که مستاجران می‌توانند پیدا کنند. در یک نگاه به لیست املاک

او گفت: «وقتی یک مستاجر معلول یا شخصی با نیازهای مسکن قابل دسترس به وب‌سایت‌های فهرست املاک مراجعه می‌کند، باید کمی کارآگاهی روی اطلاعات ناقص انجام دهند تا مشخص شود که آیا در دسترس است یا خیر».

جاه طلبی برای “آزمون ۳ صبح” گای روشن است: فهرست املاک آنلاین باید اطلاعات کافی برای کاربر ویلچر یا شخصی با نیازهای مسکن در دسترس فراهم کند تا بتواند آن لیست را در ساعت ۳ صبح مشاهده کند و اطلاعات کافی را پیدا کند تا بتواند اولین نفر باشد. فرد صبح روز بعد با اطمینان یک بازدید را رزرو کند.

عبارات کلیدی در توضیحات ملک

بنابراین، ما با گروهی از کارشناسان کار کرده‌ایم تا فهرستی از عبارات کلیدی واقعی ایجاد کنیم، که با راهنمایی در مورد زمان استفاده از آنها در توضیحات دارایی پشتیبانی می‌شود. این شامل:

۱. دسترسی بدون گام به ملک

در صورتی که کاربر ویلچری بتواند بدون کمک بیشتر وارد ملک شود، این باید در فهرست اموال مشخص شود.

اگر یک پله تا درب ورودی وجود دارد، باید در توضیحات ملک با استفاده از عبارت “دسترسی تک پله به ملک” توجه شود.

۲. پارکینگ قابل دسترسی با ویلچر

هنگامی که در نزدیکی ملک، پارکینگ قابل دسترسی برای ویلچر تعیین شده است، که توسط سیستم نشان آبی تعریف شده است.

۳. سطح دسترسی در سراسر ملک

وقتی آشپزخانه، اتاق خواب و حمام همگی در سطح دسترسی با ورودی اصلی ملک قرار دارند.

۴. اتاق مرطوب در ملک

هنگامی که یک اتاق مرطوب مشخص وجود دارد – یک حمام ضد آب با سطح دوش در سطح زمین.

۵. دسترسی بدون پله به باغ

زمانی که دسترسی کاملاً بدون پلکان به باغ ملک وجود دارد، در صورتی که دارای آن باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *