پنج نقطه اصلی برای فروشندگان خانه

وبلاگ

۲۸ فروردین ۱۴۰۲ 28 بازدید

پنج نقطه اصلی برای فروشندگان خانه

فروش خانه در سراسر بریتانیا در حال پرواز است. با توجه به افرادی که بیشتر از تعداد خانه های موجود برای خرید به دنبال نقل مکان هستند، فروشندگان در حال حاضر نسبت به هر زمان دیگری در ده سال گذشته بهترین شانس را برای یافتن خریدار دارند.

در برخی از شهرها و روستاها در سراسر انگلستان، کمبود خانه برای فروش، در مقایسه با تعداد فروش های توافق شده، نقاط داغ فروشندگان خانه را با صف هایی از خریداران در انتظار اقدام سریع ایجاد کرده است.

شهر نیومارکت بازار سافولک، پایتخت اسب دوانی بریتانیا، در صدر این فهرست قرار دارد. تعداد فروشندگان خانه های جدید که به بازار آمده اند در سال گذشته ۴۹ درصد کاهش یافته است، در حالی که تعداد فروش های مورد توافق تقریباً ۷۹ درصد افزایش یافته است. در نتیجه، قیمت‌های درخواستی از سال ۲۰۱۹ نه درصد افزایش یافته و به بیش از ۳۲۰۰۰۰ پوند رسیده است.

برکمستد، در هرتفوردشایر، با کاهش ۵۷ درصدی تعداد خانه های فهرست شده برای فروش، و افزایش ۵۹ درصدی در تعداد املاک فروخته شده، در جایگاه دوم قرار دارد. قیمت ها نیز در دو سال گذشته ۹ درصد افزایش یافته و به بیش از ۶۹۴۰۰۰ پوند رسیده است.

و در جایگاه سوم ویتنی، آکسفوردشایر قرار دارد که فروش آن ۵۱ درصد افزایش یافته است و تعداد خانه های فهرست شده برای فروش ۵۹ درصد کاهش یافته است. قیمت های درخواستی پنج درصد افزایش یافته و به طور متوسط ​​تقریباً ۳۴۸۰۰۰ پوند است.

تیم بنیستر، کارشناس املاک ما، می‌گوید: «اگر به جولای سال گذشته فکر کنیم، بازار انگلستان دوباره برای حدود شش هفته باز شده بود، تعطیلات Stamp Duty اعلام شد و یک جنون تابستانی تازه شروع شده بود.

دوازده ماه بعد، ترکیب فروشندگان کمتر به بازار و تقاضای پایدار منجر به کسری فروشنده در تابستان شده است. برای کسانی که در نظر دارند امسال به بازار بیایند، اکنون زمان آن است که از یک نماینده محلی بدانند خانه شما چه ارزشی دارد.

پنج نقطه مهم برای فروشندگان خانه

۱. نیومارکت، سافولک

میانگین قیمت درخواستی: ۳۲۰۰۴۳ پوند

نیومارکت که به خاطر جمعیت اسب‌های مسابقه‌اش معروف است، شهر کوچکی است که در حدود ۱۳ مایلی شمال شرق کمبریج توسط حومه‌های باز احاطه شده است. خیابان بلند آن طیف خوبی از مغازه ها، رستوران ها و میخانه ها را فراهم می کند.

مشاور املاک محلی نیل هریس، مدیر Cheffins در نیومارکت، می‌گوید علاقه زیادی به هر ملک جدید برای فروش در این منطقه وجود دارد.

او می‌گوید: «ما دائماً از رشد قیمت مسکن در کمبریج سود برده‌ایم، و از آنجایی که کمبریج گران‌تر می‌شود، همراه با رشد سریع جمعیت و رشد اقتصادی آن، خریداران پیوسته به دنبال نقل مکان به نیومارکت در جستجوی فضای بیشتری برای پول خود هستند. 

۲. برکمستد، هرتفوردشایر

میانگین قیمت درخواستی: ۶۹۴۰۸۵ پوند

شهر تاریخی بازار برکمستد دارای مدارس عالی، تپه‌های چیلترن در آستانه در، و رفت و آمد به ایستگاه یوستون است که بیش از نیم ساعت طول می‌کشد. این شهر همچنین دارای سینمای زیبای آرت دکو و میخانه‌ها و بوتیک‌های فراوان است.

۳. ویتنی، آکسفوردشایر

میانگین قیمت درخواستی: ۳۴۷۷۹۸ پوند

درست در لبه کوتس ولدز، شهر بازار ویتنی یک جواهر کوچک پررونق است که مملو از بوتیک‌ها و میخانه‌ها است و تنها ۱۲ مایلی از آکسفورد فاصله دارد.

از کلبه های کاهگلی گرفته تا خانه های عمارت در اینجا می توانید پیدا کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه در Combe، شش مایلی دورتر است و سفر به Paddington حدود یک ساعت و نیم طول می‌کشد.

۴. های ویکومب، باکینگهامشر

میانگین قیمت درخواستی: ۳۰۸۱۸۷ پوند

Grammar Schools و Chiltern Hills دو دلیل عمده هجوم خریداران به High Wycombe هستند. خود شهر بسیار مدرن است. همچنین دارای یک رفت و آمد بسیار سریع با قطار به مریل بون از نیم ساعت است.

۵. سنت ایوز، کمبریج شایر

میانگین قیمت درخواستی: ۳۰۷۱۸۷ پوند

سنت ایوز – در کمبریج شایر – یک شهر بازاری در ۱۲ مایلی شمال غربی مرکز کمبریج است. این هتل در رودخانه گریت اوس، با یک باشگاه قایقرانی در دریاچه های سنت آیوز واقع شده است. مرکز شهر کوچک است، اما چند میخانه خوب در کنار رودخانه، و تعداد زیادی مغازه و رستوران وجود دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *