تقاضا برای خانه های اجاره ای مناسب حیوانات خانگی افزایش می یابد

آیا شما در میان میلیون‌ها خانواده در سراسر بریتانیا هستید که خانه خود را با بهترین دوست جدید به اشتراک می‌گذارند؟

از زمان اولین دوره قرنطینه در مارس ۲۰۲۰، «رونق حیوانات خانگی همه‌گیر» بیش از یک سوم خانوارهای بریتانیا را صاحب حیوان خانگی کرده است.

و ما اکنون شاهد افزایش مالکیت حیوانات خانگی هستیم که به بازار اجاره تبدیل می شود، با تقاضای مستاجرینی که به دنبال املاک دوستدار حیوانات خانگی هستند تا ۱۲۰ درصد در یک سال افزایش یافته است.

افزایش قابل توجه تقاضا، که توسط مستاجران آینده نگر که در مورد املاک از طریق Rightmove پرس و جو می کنند، اندازه گیری می شود، در مقایسه با کل تقاضای مستاجر که ۱۳ درصد افزایش یافته است.

تیم بنیستر، کارشناس املاک ما، می‌گوید این می‌تواند بر انواع خانه‌هایی که اجاره‌کنندگان برای طولانی‌مدت جستجو می‌کنند، تأثیر بگذارد. 

او می‌گوید: «صاحب حیوان خانگی شدن یک تعهد بلندمدت است ، بنابراین آنچه واقعاً جالب است تأثیری است که می‌تواند بر بازار اجاره در آینده داشته باشد، و این سیگنالی است به صاحبخانه‌ها که اگر بخواهند اجازه چاه را در نظر بگیرند. حیوان خانگی که رفتار می کند، ممکن است آنها را به روی استخر بزرگتری از مستاجران بالقوه باز کند.”

ایان گیبز، مدیر محله ها در Get Living، با این موضوع موافق است. ما همچنین شاهد افزایش قابل توجهی در افرادی بوده‌ایم که به دنبال خانه‌ای هستند که اجازه گربه یا سگ را بدهد. Get Living در تابستان گذشته در تمام محله‌هایش دوستدار حیوانات خانگی شد و یک پنجم ساکنان بالقوه حیوانات خانگی را به‌عنوان بخشی از نیازهای خود ذکر می‌کنند. او می گوید.

آنچه مستاجران می خواهند

در طول سال گذشته، با اولویت دادن بسیاری از جابجایی‌های خانه به فضای بیرون، تقاضا برای املاک دارای بالکن ۷۰ درصد افزایش یافته است در حالی که تقاضا برای خانه‌های دارای باغ ۳۹ درصد افزایش یافته است. محبوبیت پارکینگ نیز افزایش یافته است (+۴۸%)، و یکی از رایج‌ترین درخواست‌های اجاره‌کنندگان، برای درج تمام صورت‌حساب‌ها، ۳۸ درصد افزایش یافته است. 

ده اصطلاح محبوب مورد استفاده در مرتب سازی کلمات کلیدی برای اجاره کنندگان

۱. حیوانات خانگی پسند / حیوانات خانگی مجاز است
۲. بالکن
۳. باغ
۴. مبله
۵. گاراژ
۶. صورتحساب گنجانده شده است
۷. پارکینگ
۸. ساخت جدید
۹. تراس
۱۰. سرویس بهداشتی
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *