جست و جوی خانه ها در نزدیکی ایستگاه های قطار در میان بازگشت به دفاتر افزایش می یابد

پس از بیش از یک سال کار از دفاتر خانه، اتاق خواب و میز آشپزخانه، بازگشت تدریجی به دفاتر آغاز شده است.
با یک مسیر سریع به دفتر که دوباره در لیست اولویت‌ها برای مسافران قرار گرفت، شاهد جهش بزرگی در جستجوی خریداران برای خانه‌هایی در نزدیکی ایستگاه‌های رفت و آمد خارج از لندن بودیم. در واقع، هشت ایستگاه از ۱۰ ایستگاه برتر که مورد توجه بیشتر شکارچیان خانگی بوده اند، همگی در فاصله یک ساعتی قطار از یک شهر بزرگ قرار دارند.

جستجو برای خانه‌های نزدیک ایستگاه چلمسفورد دوبل

ایستگاه چلمزفورد که میانگین قیمت خرید خانه در آن ۴۰۰۶۲۶ پوند است، در صدر فهرست قرار دارد. جستجو برای خانه‌های نزدیک به این مرکز اسکس از ژوئن تا آگوست امسال ۱۰۷ درصد افزایش داشته است، زیرا افراد بیشتری به تدریج به سفر صبحگاهی خود، حداقل برای بخشی از هفته بازگشتند.

ایستگاه سیتینگبورن ، یک ساعت رفت و آمد با قطار از لندن، شاهد افزایش ۴۷ درصدی در جستجوهای خریداران بود، در حالی که کرو ، کمی کمتر از یک ساعت از بیرمنگام، جهش ۳۲ درصدی را تجربه کرد.

در همین حال، دو ایستگاه از ۱۰ ایستگاه برتر، خیابان لیورپول لایم و ساوتهمپتون سنترال ، در مکان‌های مرکزی شهر قرار دارند، که نشان دهنده تمایل برخی برای زندگی نزدیک‌تر به محل کار است.

۱۰ ایستگاه برتر بر اساس افزایش جستجوی خریدار (خارج از لندن)

ایستگاه جهش در جستجوی خریداران: ژوئن-اوت ۲۰۲۱
۱. ایستگاه چلمسفورد +۱۰۷٪
۲. ایستگاه لیورپول لایم استریت +۵۹٪
۳. ایستگاه سیتینگبورن +۴۷٪
۴. ایستگاه خدمه +۳۲٪
۵. ایستگاه هاسوکس +۳۲٪
۶. ایستگاه تراموا MediaCityUK +32٪
۷. ایستگاه مرکزی ساوتهمپتون ۳۰%
۸. ایستگاه چسترفیلد ۳۰%
۹. ایستگاه غربی فولکستون +۲۷٪
۱۰. ایستگاه کترینگ +۲۶٪

تیم بنیستر، کارشناس املاک ما می‌گوید: «اگرچه برخی از ایستگاه‌ها مانند چلمزفورد همیشه محبوب هستند، اما افزایش قابل توجه از ژوئن تا آگوست نشان‌دهنده اهمیت روزافزون رفت‌وآمد صبحگاهی برای کسانی است که در محل کار نمی‌کنند.

«در حالی که تقاضا برای جابجایی یا جستجو برای فضای بیشتر به هیچ وجه از بین نرفت، اعداد نشان می‌دهند که این باید با دسترسی آسان حمل‌ونقل در روزهای اداری متعادل شود، که به‌طور قابل‌توجهی برای بسیاری در هجده اخیر در دستور کار کمتر بوده است. ماه ها.”

بیشترین جستجو برای ایستگاه ها (خارج از لندن)

ایستگاه
۱. ایستگاه چلمسفورد
۲. ایستگاه خواندن
۳. ایستگاه سنت آلبانز
۴. ایستگاه تونبریج ولز
۵. ایستگاه برایتون
۶. ایستگاه مرکزی میلتون کینز
۷. ایستگاه گیلدفورد
۸. ایستگاه سوربیتون
۹. ایستگاه رامفورد
۱۰. ایستگاه روستای دیدزبری

ایستگاه های جدید در لندن افتتاح شد

در همین حال، افتتاح نیروگاه Nine Elms و Battersea در ۲۰ سپتامبر انتخاب بیشتری را برای مسافران در پایتخت فراهم کرده است. جستجو برای نیروگاه Nine Elms و Battersea در روز افتتاحیه ۲۰۶ درصد نسبت به دوشنبه گذشته افزایش یافت.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *