۱۰ نقطه مهم ملک اجاره ای

وبلاگ

۲۴ فروردین ۱۴۰۲ 38 بازدید

۱۰ نقطه مهم ملک اجاره ای

بازگشت به دفتر، حداقل برای چند روز در هفته، در حال انجام است. اکنون که توصیه رسمی دولت «در خانه بمانید» برداشته شده است، بسیاری از کارکنان ادارات در کنار دانش‌آموزانی که به کلاس‌های حضوری در سراسر بریتانیا بازگشته‌اند، به مراکز شهرها سرازیر شده‌اند.

در نتیجه، ما شاهد افزایش تقاضا برای خانه‌های اجاره‌ای در مکان‌های کلیدی شهر هستیم تا ۷۰ درصد نسبت به این زمان در سال گذشته که کار از خانه و سخنرانی‌های آنلاین هنجار جدید بود.

نگاهی به داغ ترین مکان های اجاره ای خارج از لندن بیندازید.

۱. کلیفتون، بریستول

داغ ترین بازار اجاره در بریتانیا، کلیفتون سرسبز است که تقاضای اجاره در آن ۷۱ درصد افزایش یافته است. این منطقه مملو از خانه‌های زیبای گرجستانی یا آپارتمان‌های دوره‌ای است که از مزیت مضاعف قرار گرفتن در چند قدمی مرکز شهر و همچنین نزدیک به دانشگاه بریستول و انتخاب خوبی از میخانه‌ها، کافه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌های محلی برخوردار است.

۲. هاکلی، بیرمنگام

هاکلی در بیرمنگام با جهش تقاضای ۶۴ درصدی در یک سال در جایگاه دوم قرار می‌گیرد، زیرا اجاره‌کنندگان برای زندگی در حومه محله جواهرات مرسوم، با بارها و کافه‌هایش، و نیم ساعت پیاده‌روی یا هفت دقیقه با قطار هجوم می‌آورند. به مرکز شهر

هاکلی همچنین نزدیک به بیمارستان شهر بیرمنگام، یکی از کارفرمایان اصلی شهر است. خیابان‌های تراس‌ها و آپارتمان‌های دوره‌ای آن ساکت هستند و ارزش آن بهتر از زندگی حتی نیم مایلی نزدیک‌تر به شهر است.

محله مسافربری مرفه دیدزبری، کمی بیش از پنج مایلی (یا با قطار هفت دقیقه‌ای) در جنوب مرکز شهر منچستر، مدت‌هاست که یک نقطه مهم بوده است.

دیدزبری هنوز هم یک دهکده شهری واقعی، چندین پارک دوست‌داشتنی و یک جشنواره تابستانی سالانه دارد، اگرچه فروشگاه‌های مستقل آن به آرامی اما مطمئناً توسط زنجیر بیرون رانده می‌شوند. از نظر املاک، ترکیب خوبی از آپارتمان های ساخته شده مدرن، و خانه ها و آپارتمان های دوره ای وجود دارد.

علاقه اجاره‌کنندگان در دیدزبری ۶۲ درصد افزایش یافته است و آن را با همسایه ویینگتون در سهم تقاضای همسو می‌کند.

۴. ویینگتون، منچستر

علیرغم اینکه ویتینگتون تنها چند مایل از هم فاصله دارد، حس شهری بیشتری نسبت به همسایه خود دارد، اما بین خانواده‌های جوان، حرفه‌ای‌ها (که می‌توانند با تراموا به محل کار خود بروند) و دانشجویان دانشگاه بسیار محبوب است. خیابان بالای آن دارای فروشگاه‌های مفید محلی، به‌علاوه تعداد زیادی رستوران است.

۵. ادینبورگ

پنجمین نقطه اجاره ای جدول امروز لیگ، شمال مرز است. شهر دانشگاهی زیبای ادینبورگ شاهد افزایش ۵۸ درصدی تقاضا بوده است.

با وجود مرکز تاریخی میراث جهانی یونسکو، حومه‌های روستایی مانند استاکبریج، و حتی کنار دریا در پورتوبلو، این واقعاً یک گزینه «چیزی برای همه» است.

۱۰ نقطه مهم اجاره ملک (خارج از لندن)

حوزه سال به سال ٪ تغییر در تقاضا
۱. کلیفتون، بریستول ۷۱%
۲. هاکلی، بیرمنگام ۶۴%
۳. دیدزبری، منچستر ۶۲%
۴. ویینگتون، منچستر ۶۲%
۵. ادینبورگ ۵۸%
۶. یورک، یورکشایر شمالی ۵۶%
۷. Beeston، ناتینگهام، ناتینگهام شایر ۵۳%
۸. هولم، منچستر ۵۲%
۹. بوتل، مرسی ساید ۴۵%
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *