پنج دلیل برای اینکه باید خانه خود را قبل از خرید بفروشید

در حال حاضر بازار ملک همچنان رقابتی تر از همیشه است. کمبود خانه های موجود به این معنی است که خریداران متعددی به دنبال خرید یک ملک هستند.

پس چگونه می توانید از دست ندادن خودداری کنید وقتی بالاخره “یکی” را پیدا کردید؟

اگر قصد دارید خانه خود را به منظور نقل مکان بفروشید، بهترین توصیه مشاورین املاک این است که خانه خود را هم اکنون به بازار عرضه کنید. این به این دلیل است که بسیاری از فروشندگان خریدارانی را انتخاب می کنند که قبلاً در مورد ملک خود توافق شده است.

در اینجا پنج دلیل از کارشناسان در مورد اینکه چرا ابتدا باید بفروشید آورده شده است:

۱. از دیدن خانه رویایی خود غافل نشوید

در حالی که قرار دادن ملک خود در بازار قبل از خرید ممکن است مانند یک جهش ایمان باشد، منطقی است. اگر ملکی را که در آگهی دیده اید دوست دارید، احتمالاً در این بازار خریدار دیگری که در موقعیتی است که فروش را به جلو می برد نیز آن را دوست داشته باشد.

لوئیس هاردینگ، رئیس بخش مسکونی لندن در Strutt & Parker می‌گوید بسیاری از فروشندگان در بازار شلوغی مانند امروز به نماینده خود دستور می‌دهند که بازدید را با خریدارانی که ملکی برای فروش دارند اما هنوز بازاریابی خود را شروع نکرده‌اند، تکمیل نکند.

کوری اسکیو، رئیس بخش فروش Chestertons، موافق است: «در برخی از بازارهای خانه‌های گرم‌تر در جنوب غربی لندن، ساری و همپشایر، مشخص شده است که نمایندگان حتی به شما اجازه مشاهده نمی‌دهند مگر اینکه در موقعیتی باشید. خریدن.”

۲. فروشندگان پیشنهاد شما را جدی خواهند گرفت

در بازاری که کمبود سهام وجود دارد، مهم است که به فروشندگان نشان دهید که متعهد و با انگیزه حرکت می کنید.

پولی اوگدن دافی، مدیر عامل جان دی وود و شرکت، می‌گوید: «رقابت برای تضمین ملک عالی بسیار شدید است. برای اینکه در نهایت خانه عالی خود را پیدا کنید، به عنوان یک خریدار در نظر گرفته شوید، باید بتوانید ادامه دهید. ایده آل است که ملک خود را تحت پیشنهاد داشته باشید، برای اینکه یک پیشنهاد حتی توسط بسیاری از فروشندگان به عنوان یک خریدار بالقوه در نظر گرفته شود. ارائه پیشنهادی که نتوانید آن را ارائه دهید خوب نیست.»

داشتن ملک موجود شما “در حال بازی” (به عنوان مثال حداقل در بازار) پیشنهاد شما را در مورد یک ملک آینده در بهترین حالت ممکن چارچوب بندی می کند و بهترین شانس را برای تضمین آن به شما می دهد. کوری اسکیو، رئیس فروش Chestertons می‌گوید: «حتی با زمان چرخش ۴۸ ساعته از ارزیابی به آنلاین، این مانع ممکن است بین پیشنهاد شما و پیشنهاد رقیب تفاوت ایجاد کند.

۳. از عجله برای فروش و پذیرش پیشنهاد کمتر خودداری کنید

اگر خانه رویایی خود را در بازاری به این رقابتی پیدا کردید، ممکن است وسوسه شوید که یک پیشنهاد بالا برای تضمین آن ارائه دهید. این یک سناریوی استرس‌زا است، تیم پپر، مدیر CJ Hole، می‌گوید که عوامل او اغلب می‌بینند.

هنگامی که ملک مناسب در دسترس قرار می گیرد، مشتریانی که برای بازاریابی آماده نشده اند اغلب مشتریانی هستند که در نهایت قیمت بسیار سخاوتمندانه ای را در تلاش برای ایمن کردن خانه رویاهای خود ارائه می دهند – و سپس در آماده سازی ملک خود عجله می کنند. وقت ندارند این همچنین منجر به این می شود که آنها پیشنهاد کمتری را برای خود بپذیرند – و در نهایت به نقطه اول برگردند.

۴. برای خرید بعدی خود بودجه دقیقی دریافت کنید

نیک منزیز، شریک منطقه‌ای گروه رابینسون جکسون، با توجه به اینکه دارایی‌ها در حال حاضر به ارزش‌های رکوردی دست می‌یابند، می‌گوید که فروش اول نه تنها شما را در قوی‌ترین موقعیت برای خرید قرار می‌دهد، بلکه بودجه دقیقی برای آنچه که می‌توانید بپردازید نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. خرید بعدی

“اگر مشتری ما با ۳۵۰۰۰۰ پوند در ذهن خود تصمیم بگیرد و ۳۷۵۰۰۰ پوند برای ملک خود به دست آورد، اکنون ۲۵۰۰۰ پوند بیشتر برای خرج کردن دارد. پول اضافی واقعاً می تواند اموال بیشتری را برای آنها باز کند که اگر به بازار نمی رفتند و نمی فروختند آن را مقرون به صرفه نمی دانستند.

۵. همه چیز برای به دست آوردن وجود دارد

اگر سناریویی پیش آمد که شما پیشنهاد قابل قبولی برای فروش خود دارید، اما هنوز خودتان ملکی را پیدا نکرده اید، مشاور املاک شما می تواند کمک کند. «وظیفه نماینده شما این است که انتظارات خریداران را در مورد زمان‌بندی مدیریت کند، به جدیت شما اطمینان دهد، فرآیند انتقال را آغاز کند و شکیبایی را تشویق کند. لوئیس هاردینگ، رئیس مجتمع مسکونی لندن در Strutt & Parker می‌گوید که در بازاری که مسکن با کیفیت خوب قیمت بالایی دارد، نباید خیلی چالش برانگیز باشد.

استیو براون، مدیر دفتر روستای وینک‌ورث در جنوب شرقی لندن، موافق است: «فروشندگان چیزی برای از دست دادن ندارند تا دارایی‌های خود را در بازار داشته باشند و در حال عرضه باشند، و همه چیز را به دست آورند. آنها می توانند با خریداران خود در مورد اینکه فروش منوط به یافتن خانه مورد نظرشان است صادق باشند. سپس می توانند پیشنهادی را بر این اساس بپذیرند و تا زمانی که ملک مورد نظر خود را پیدا نکنند، فرآیندهای حقوقی یا رهنی را شروع نکنند. به این ترتیب، هیچ هزینه‌ای از سوی فروشنده و خریدار انجام نمی‌شود و به آن‌ها این امکان را می‌دهد که با داشتن یک خریدار، پیشنهادی در پایان خود پذیرفته شوند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *