پنج دلیل برای اینکه زمان خوبی برای فروش خانه شماست

بازار املاک پاییزی همچنان داغ است. در این ماه، شاهد افزایش بی سابقه قیمت درخواستی در هر منطقه از بریتانیا و برای هر نوع ملک، از خانه هایی که برای اولین بار خریده اند تا خانه های خانوادگی، بوده ایم. این “خانه پر” یک رویداد بسیار نادر است که برای اولین بار از مارس ۲۰۰۷ رخ می دهد.

بنابراین اگر به فکر حرکت هستید، این به چه معناست؟ با تمام این اتفاقات، ممکن است فکر کنید که بهتر است صبر کنید. اما در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا این زمان می تواند بهترین زمان برای فروش باشد.

۱. خانه خود را در برابر تعداد بی سابقه ای از خریداران بالقوه قرار خواهید داد

تعداد افرادی که به دنبال جابه‌جایی هستند بیشتر از تعداد خانه‌های موجود برای خرید هستند، و این یک بازار رقابتی بزرگ است، بنابراین فروشندگان بیشترین شانس را برای یافتن خریدار در سال جاری نسبت به هر زمان دیگری در ۱۰ سال گذشته دارند.

۲. شانس خوبی وجود دارد که بهترین قیمت را برای خانه خود دریافت کنید

قیمت‌های درخواستی در این ماه به بالاترین حد خود رسیده است، بنابراین اگر به فکر فروش هستید تا در سال آینده حرکتی انجام دهید، زمان بسیار خوبی است تا یک ارزیابی ملک را از یک مشاور املاک ترتیب دهید. ممکن است متوجه شوید که می توانید خانه خود را به قیمتی بسیار بیشتر از آن چیزی که آن را خریده اید بفروشید، حتی اگر تنها یک یا دو سال آن را داشته باشید.

اکنون همچنین زمان بسیار خوبی برای صاحبان خانه است که به دنبال فروش و نقدینگی هستند اگر شما در حال کاهش متراژ هستید یا نیازی به خرید ملک دیگری ندارید.

۳. بودجه شما برای خانه بعدی شما ممکن است بیشتر از آن چیزی باشد که فکر می کنید

اگر ارزش خانه شما بیشتر از آن چیزی است که آن را خریده اید، جستجو برای ملک رویایی شما ممکن است متفاوت به نظر برسد. احتمالات جدیدی که ممکن است در نظر نگرفته باشید می‌توانند شروع به باز شدن کنند، از مکان‌هایی که تصور می‌کردید قیمت‌گذاری شده‌اید، تا خانه‌هایی که فضای بیشتری ارائه می‌دهند یا یک باغ. و خبر خوب این است که ما در این ماه شاهد عرضه املاک بیشتری به بازار هستیم، بنابراین انتخاب جدید به آرامی در حال رشد است.

۴. شما یک “خریدار قدرت” خواهید شد

با توجه به اینکه بسیاری از خانه‌ها به سرعت ربوده می‌شوند و فروشندگان حق انتخابی از بین خریداران رقیب دارند، «خریداران قدرت» – آنهایی که قبلاً دارایی خود را به شرط قرارداد فروخته‌اند یا چیزی برای فروش ندارند – زمانی که در نهایت پیدا کنند، قدرتمندترین مذاکره‌کننده را خواهند داشت. ‘یکی از’.

تیم بنیستر، کارشناس املاک ما، می‌گوید: «تحلیل یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه ۸۷ درصد از فروش‌های مورد توافق آنها توسط خریدارانی که قبلاً در موقعیتی برای ادامه کار بودند، جمع‌آوری شده است، نسبتاً نمونه‌ای از گزارش‌های بسیاری از نمایندگان است. خریدارانی که بتوانند ثابت کنند که آماده وام مسکن هستند یا پول نقد در بانک دارند، به آنها کمک می‌کند تا دستور نوک زدن را انجام دهند.»

۵. نرخ بهره وام مسکن هنوز پایین است

نرخ بهره وام مسکن کمتر از همیشه است و وام دهندگان مشتاق هستند وام های رهنی را در بازار رقابتی ارائه دهند. این پنجره برای جابه‌جایی‌هایی که می‌خواهند قبل از افزایش احتمالی نرخ بهره دوباره بفروشند و بخرند باز است، اگرچه انتظار می‌رود که نرخ‌ها نسبتاً پایین باقی بمانند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *