شادترین مکان برای زندگی در نزدیکی شما کجاست؟

چه چیزی شما را از زندگی در منطقه خود خوشحال می کند؟ آیا این که همسایه های شما دوستانه هستند، احساس تعلق دارند یا شاید میخانه مورد علاقه شما در آستانه در یا پارکی در نزدیکی شما باشد؟

برای شاخص سالانه شاد در خانه امسال، که اکنون در دهمین سال خود قرار دارد، از بیش از ۲۱۰۰۰ ساکن خواستیم تا به ما بگویند در مورد محل زندگی خود چه احساسی دارند و همچنین ۱۰ عامل شادی را رتبه بندی کنیم.

اکنون می‌توانیم شادترین مکان‌ها را برای زندگی در هر منطقه از بریتانیای کبیر، از اسکاتلند تا جنوب غربی، نشان دهیم، بنابراین می‌توانید دریابید که کدام منطقه بالاترین نقطه زندگی شما را به خود اختصاص داده است.

شادترین مکان ها برای زندگی در هر منطقه از بریتانیا

شهر بازار نورثامبرلند Hexham ، در شمال شرقی، به عنوان شادترین مکان برای زندگی در بریتانیا شناخته شده است و رتبه اول را که آخرین بار در سال ۲۰۱۹ به دست آورده بود، دوباره به دست آورده است. بر اساس عواملی از جمله، ساکنان تاریخی Hexham شادترین هستند. رفتار دوستانه همسایگان، حس تعلق آن، کیفیت امکانات محلی شهر و دسترسی آن به فضای باز.

رتبه دوم، منطقه ریچموند بر تیمز در کنار رودخانه لندن است ، که برای هفتمین سال متوالی نیز به عنوان شادترین مکان برای زندگی در پایتخت رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

در یورکشایر و هامبر، شهر آبگرم محبوب هاروگیت ، پس از سال‌های متمادی در میان شادترین مکان‌ها برای زندگی، و رتبه اول برای سه سال متوالی از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵، برترین نقطه منطقه و در مجموع در جایگاه سوم قرار دارد.

منطقه ساحلی هوو بالاترین نقطه در منطقه جنوب شرقی است و در رتبه چهارم کشوری قرار دارد.

Llandrindod Wells ، رتبه پنجم در کل، شادترین مکان برای زندگی در ولز است، در حالی که استرلینگ شادترین مکان امسال برای زندگی در اسکاتلند است.

در زیر به شادترین مکان در هر منطقه نگاه کنید:

منطقه شادترین مکان در منطقه رتبه کشوری
شمال شرق هگزام ۱
لندن ریچموند بر تیمز ۲
یورکشایر و هامبر هاروگیت ۳
جنوب شرق هوو ۴
ولز لاندریند ولز ۵
اسکاتلند استرلینگ ۶
جنوب غربی سنت ایوز ۸
وست میدلندز اسپا لیمینگتون ۱۰
شرق انگلستان هیچین ۱۲
شمال غربی کندال ۱۴
میدلند شرقی چسترفیلد ۶۸

تیم بنیستر، کارشناس دارایی ما، با نگاهی به نتایج کلی و رتبه‌بندی شادترین مناطق در سراسر بریتانیا، گفت: «دوره‌های قرنطینه سال گذشته همچنان بر اولویت‌های ما و آنچه ما را خوشحال می‌کند، تأثیر می‌گذارد، که این یکی از دلایل جامعه و حس است. تعلق خاطر همچنان برای مردم امسال بسیار مهم است.

سال گذشته اهمیت و نقش خانه و جامعه محلی ما را در زندگی ما بازتعریف کرد، و این امر در سال جاری نیز ادامه یافته است، حتی زمانی که جامعه گسترده تر دوباره شروع به باز شدن کرده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *