۱۰ مکان روستایی پرتقاضا برای خریداران

آیا به دنبال انجام یک حرکت متحول کننده زندگی هستید؟ اگر چنین است، کجا خواهد بود، و چه نوع خانه ای در بالای لیست آرزوهای شما قرار دارد؟

ما می دانیم که خانه رویایی برای بسیاری یک خانه مستقل در حومه شهر یا در یک کلبه دنج در کنار دریا است. پیدا کردن یک مکان با یک جامعه کوچک و دوستانه اغلب در لیست حرکت های خوشحال کننده نیز قرار دارد.

بنابراین ما نگاهی انداخته‌ایم تا ببینیم کدام شهرها، روستاها و دهکده‌های «روستایی» بیشترین تقاضا را از خریدارانی که به دنبال تغییر زندگی هستند را به خود جلب می‌کنند.

همه آنها جمعیتی کمتر از ۱۰۰۰۰ نفر دارند، در حالی که بیشتر آنها، از فرودشم در چشایر در صدر فهرست، تا پولبورو در غرب ساسکس در رتبه ۱۰، انتخاب خوبی از خانه های دوره ای و همچنین خانه های مفید را به خریداران ارائه می دهند. اتصال ریلی به شهرهای بزرگ و در حالی که تنها دو نفر دقیقاً در ساحل هستند، تقریباً همه آنها در یک یا دو ساعت رانندگی از ساحل هستند.

محل میانگین قیمت درخواستی تغییر سالانه تغییر پنج ساله
۱. فرودشم، چشایر ۳۲۲۲۴۲ پوند ۳% ۲۱%
۲. کوپار، فایف ۲۱۵۳۵۶ پوند ۳% ۱۰%
۳. منینگتری، اسکس ۳۷۶۷۶۴ پوند ۱۳% ۳۵%
۴. کرومر، نورفولک ۲۷۵۱۰۶ پوند -۳٪ ۱۸%
۵. سنت ایوز، کورنوال ۴۹۴۳۹۳ پوند ۱۶% ۳۴%
۶. ایور، باکینگهامشر ۶۳۳۸۱۰ پوند ۶% ۱۱%
۷. کارنفورث، لنکاوی ۲۶۱۹۸۶ پوند ۲% ۱۷%
۸. Denham، Uxbridge، Middlesex 601,585 پوند ۹% ۴%
۹. آلنویک، نورثامبرلند ۲۶۰۱۸۳ پوند ۱۳% ۱۴%
۱۰. پالبورو، ساسکس غربی ۶۱۳۵۸۹ پوند ۳% ۱۱%

۱. فرودشم، چشایر

میانگین قیمت درخواستی: ۳۲۲۲۴۲ پوند

فرودشم یک شهر بازاری خوش‌نظر است در جنوب رودخانه مرسی. در اینجا می‌توانید مکان‌های تبدیل انبار با چشم‌اندازهای کشور، ویلاهای ادواردیایی، کلبه‌های آجری قرمز و آپارتمان‌های مدرن، به‌علاوه پیوندهای مسافرتی خوب به لیورپول و منچستر را پیدا کنید.

۲. کوپار، فایف

میانگین قیمت درخواستی: ۲۱۵۳۵۶ پوند

چند خانه روستایی جدی در حومه این شهر باستانی در شرق اسکاتلند وجود دارد، و موقعیت آن فقط ده مایل یا بیشتر از ساحل باشکوه شرقی به سختی قابل شکست است. کوپار در کنار خانه‌های کشاورزی و کلبه‌های سنگی، خانه‌ها و آپارتمان‌های مقرون به صرفه در مرکز شهر پرجنب‌وجوش ارائه می‌دهد. قطارهای شهری به ادینبورگ بیش از یک ساعت طول می کشد.

۳. منینگتری، اسکس

میانگین قیمت درخواستی: ۳۷۶۷۶۴ پوند

Manningtree که در حومه زیبای Dedham Vale واقع شده است، خریداران زیادی را به سمت خارج از شهرها جذب کرده است که میانگین قیمت ها را در یک سال ۱۳ درصد افزایش داده است. قطار از Manningtree تا لندن لیورپول خیابان کمی بیش از یک ساعت طول می کشد، و ساحل Suffolk یک سفر یک روزه آسان است.

۴. کرومر، نورفولک

میانگین قیمت درخواستی: ۲۷۵۱۰۶ پوند

نورفولک شمالی به خاطر سواحلش معروف است و کرومر یکی از زیباترین شهرهای ساحلی سنتی آن است. ماهی و غذاهای دریایی تازه صید شده روزانه در ساحل فروخته می شود و نقطه شروع خوبی برای کاوش در کل خط ساحلی و همچنین نورفولک برودز است.

در اینجا قیمت ملک با ارزش خوبی را خواهید یافت، اما اگرچه کرومر تنها ۲۳ مایل با نوریچ فاصله دارد، اما احتمالاً برای رفت و آمد روزانه کمی از لندن دور است.

۵. سنت ایوز، کورنوال

میانگین قیمت درخواستی: ۴۹۴,۳۹۳ پوند

چند اقامتگاه زیباتر از سنت آیوز وجود دارد که برای نسل‌ها الهام‌بخش هنرمندان بوده است. علاوه بر سواحل دوست داشتنی، جاذبه هایی مانند موزه باربارا هپورث و باغ مجسمه و تیت سنت آیوز نیز دارد.

قیمت املاک در سال گذشته ۱۶ درصد افزایش یافته است و خانه‌هایی با منظره دریا اکنون از بیش از یک میلیون پوند به فروش می‌رسند.

۶. ایور، باکینگهامشر

میانگین قیمت درخواستی: ۶۳۳۸۱۰ پوند

دهکده مسافرتی ایور در پای تپه‌های چیلترن قرار دارد، بنابراین فضای سبز زیادی وجود دارد – و خانه‌های رویایی نیز دارد. همچنین کمتر از نیم ساعت از لندن پدینگتون فاصله دارد و سال آینده با خدمات مستقیم به وست اند و سیتی به خط الیزابت خواهد پیوست.

۷. کارنفورث، لنکاوی

میانگین قیمت درخواستی: ۲۶۱۹۸۶ پوند

با جنگل بولند در جنوب، و مایل‌ها سواحل شنی فوق‌العاده دوست‌داشتنی در شمال، کارنفورث بهترین مکان «کیک خود را داشته باشید و آن را بخورید» است. برخی از خانه‌های روستایی بسیار زیبا در حاشیه، و برخی از خیابان‌های خانه‌های دوره‌ای با ارزش در شهر نیز وجود دارد.

۸. Denham، Uxbridge، Middlesex

میانگین قیمت درخواستی: ۶۰۱۵۸۵ پوند

دنهام زمانی به لطف استودیو فیلم Denham (که اخیراً به آپارتمان تبدیل شده است) به عنوان هالیوود شهرستان های خانگی شناخته می شد.

درست در داخل M25 و در حاشیه شرقی چیلترن هیلز، زندگی در دنهام پیاده روی های خوش منظره در امتداد مسیر یدک کش کانال گرند یونیون، خدمات قطار بسیار سریع به لندن مریلبون (از ۲۴ دقیقه) و دهکده ای زیبا با چند کلبه باستانی را ارائه می دهد. و خانه های اجرایی بزرگ.

۹. آلنویک، نورثامبرلند

میانگین قیمت درخواستی: ۲۶۰۱۸۳ پوند

Alnwick یک انتخاب محبوب برای افرادی است که در نیوکاسل کار می کنند، که حدود ۳۰ مایل دورتر است. النویک که در سایه قلعه نورمن خود (محلی که برای فیلم های هری پاتر استفاده می شود) قرار گرفته است، مرتباً به عنوان بهترین مکان برای زندگی در بریتانیا انتخاب شده است. این شهر کوچک همه چیز را دارد: مجموعه ای عالی از املاک دوره، خیابان های سنگفرش شده و میخانه های سنتی، و نزدیک به پارک ملی نورثامبرلند و خط ساحلی شمال شرقی.

۱۰. پالبورو، ساسکس غربی

میانگین قیمت درخواستی: ۶۱۳,۵۸۹ پوند

در دهکده پالبورو چند کلبه و خانه‌های اعیانی دوست‌داشتنی انگلیسی وجود دارد که کمتر از یک ساعت به لندن می‌روید، پارک ملی ساوث داونز در آستانه خانه و برایتون با نیم ساعت رانندگی به سمت جنوب.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *