۱۰ نقطه پر تقاضای ساحلی امسال

وبلاگ

۱۵ فروردین ۱۴۰۲ 35 بازدید

۱۰ نقطه پر تقاضای ساحلی امسال

چیزی جادویی در مورد فکر هوای تازه دریا، شیرجه رفتن سریع بعد از کار و گذراندن آخر هفته ها در ساحل یا قایق بادبانی وجود دارد.

در سال گذشته افراد بیشتری که خانه‌نشین می‌شوند الهام گرفته‌اند تا به ساحل بروند، و از فرصت نقل مکان استفاده کردند، زیرا افزایش کار از خانه به این معنی است که برای برخی، رویای زندگی در نزدیکی دریا می‌تواند سرانجام به واقعیت تبدیل شود.

و حتی در ماه های زمستان، تقاضا برای خانه های ساحلی همچنان قوی است. بورنموث، ساوتهمپتون و برایتون با بیشترین تعداد درخواست از شکارچیان خانگی در Rightmove در سال ۲۰۲۱ پیشتاز هستند.

نگاهی به ۱۰ شهر ساحلی پرطرفدار بیندازید:

۱. بورنموث، دورست

میانگین قیمت درخواستی: ۳۱۷,۴۴۹ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۴٪

بورنموث پرتقاضاترین مکان ساحلی برای خریداران امسال است. این کانون تعطیلات ساحل جنوبی دارای هفت مایل با شکوه سواحل شنی، ساحل ژوراسیک در آستانه در و ۲۰۰۰ هکتار فضای سبز است. همچنین طیف وسیعی از املاک، از ویلاهای چند میلیون پوندی ویکتوریایی و ادواردیایی، تا خانه‌های خانوادگی دهه ۱۹۳۰، آپارتمان‌های آرت دکو با منظره دریا، و دوره نیمه سه خوابه با قیمت‌های بین ۳۵۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ پوند وجود دارد.

۲. ساوتهمپتون، همپشایر

میانگین قیمت درخواستی: ۲۴۹۰۵۳ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۴٪

ساوتهمپتون در همپشایر مقام دوم را به خود اختصاص داده است. این یک شهر دانشگاهی و یک شهر بندری است، با یک اسکله بزرگ در قلب مرکز شهر. هم به ساوت داونز و هم به جنگل جدید نزدیک است. قیمت متوسط ​​آن کمی بالاتر از ۲۴۹۰۰۰ پوند است و شما می توانید یک خانه تراس دو تا سه خوابه را با این بودجه پیدا کنید.

۳. برایتون، ساسکس شرقی

میانگین قیمت درخواستی: ۴۶۱,۷۹۶ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۵٪

شلوغ برایتون انتخاب واضحی برای کسانی است که می خواهند در کنار دریا زندگی کنند، بدون اینکه لذت زندگی در یک شهر را از دست بدهند. در اطراف کمپ‌تاون ، می‌توانید خانه‌های زیبای سفید و گچ‌کاری شده‌ای پیدا کنید که بسیاری از آنها به آپارتمان تبدیل شده‌اند، در حالی که منطقه The Lanes کلبه‌های کوچک شیرینی در خیابان‌های باریک خود دارد. بیشتر در داخل، پارک پرستون دارای خانه‌های بزرگ‌تر و فضایی کمی هیجان‌انگیز است.

۴. بلکپول، لنکاوی

میانگین قیمت درخواستی: ۱۳۷,۳۰۱ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۸٪

جواهر درخشان شمال غرب، بلکپول به دلیل نورها و نورهای افسانه ای شش مایلی خود، که از سال ۱۸۷۹ در این زمان از سال بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده است، مشهور است. همچنین در یک مکان عالی، در فاصله رفت و آمد از پرستون، لیورپول قرار دارد. ، بولتون یا منچستر. خیابان‌های خانه‌های دوره‌ای و همچنین خانه‌های بزرگ و مدرن را در اینجا خواهید دید.

۵. پول، دورست

میانگین قیمت درخواستی: ۴۰۶,۵۶۶ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۵٪

با دومین بندر بزرگ طبیعی جهان، پول، نقطه ایده آلی برای خریدارانی است که عاشق بودن در آب هستند. «ردیف میلیونرها» آن سندبانکس است، خور باریک و شنی با عمارت‌های زیبا به سبک کالیفرنیایی – گران‌ترین آنها حدود ۶ میلیون پوند قیمت دارد. همچنین طیف خوبی از املاک در این منطقه وجود دارد، از خانه‌های شهری دوره‌ای گرفته تا تراس‌های دوره‌ای، و آپارتمان‌های مدرن.

۶. ساوتپورت، مرسی ساید

میانگین قیمت درخواستی: ۲۱۵,۸۳۸ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۵٪

فقط ۳۰ مایلی جنوب بلکپول، ساوتپورت یک گزینه کوچکتر و ساکت تر با ساحل شنی دوست داشتنی و چندین پارک است. در اینجا، می‌توانید یک خانه جادار و چهار خوابه با قیمتی در حدود ۳۰۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ پوند، یک خانه نیمه‌خواب با کمتر از ۲۰۰۰۰۰ پوند، یا یک آپارتمان اولیه با حدود ۷۵۰۰۰ پوند انتخاب کنید.

۷. ایستبورن، ساسکس شرقی

میانگین قیمت درخواستی: ۳۰۶۵۴۶ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۶٪

ایستبورن در یک مکان فوق العاده نزدیک به ساوت داونز قرار دارد، مدارس خوب هستند و مرکز شهر انتخاب خوبی از میخانه ها و کافه ها دارد. می‌توانید انتخاب خوبی از خانه‌های ویکتوریایی و ادواردیایی را در اینجا بیابید و راه‌های حمل‌ونقل خوب به لندن را پیدا کنید.

۸. ورثینگ، ساسکس غربی

میانگین قیمت درخواستی: ۳۵۴,۳۶۱ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۶٪

Worthing ارزان‌تر از برایتون یا هوو است، و به همین دلیل مسافران و مسافران لندن را به سمت خود جذب کرده است – قطارها یک ساعت و ۲۰ دقیقه طول می‌کشند. دارایی‌ها از خانه‌های شهری Regency تا کلبه‌های ماهیگیران، تراس‌های ویکتوریایی و تغییرات دوره‌ای، و برخی آپارتمان‌های جدید بسیار شیک را شامل می‌شود.

۹. هاستینگز، ساسکس شرقی

میانگین قیمت درخواستی: ۲۹۵۰۹۶ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۱۰%

هاستینگز یک شهر تفریحی ساحلی در سواحل جنوبی انگلستان با یک مرکز تاریخی خوش منظره پر از فروشگاه‌های کوچک جالب و استودیوهای هنرمندان است. از نظر ملکی، می‌توانید از میان خانه‌های خیره‌کننده بالای صخره، خانه‌های شهری با رنگ‌های پاستلی، کلبه‌های آبی و آپارتمان‌های مدرن انتخاب کنید.

۱۰. وستون-سوپر-مار، سامرست

میانگین قیمت درخواستی: ۲۵۲,۳۳۹ پوند
میانگین افزایش قیمت درخواستی (۲۰۲۱ در مقابل ۲۰۲۰): ۵٪

وستون دارای یک ساحل شنی مشرف بر کانال بریستول، یک ساحل زیبا و چند خانه ویکتوریایی با کیفیت استثنایی است که از سنگ خامه‌ای حمام ساخته شده‌اند. شما می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه در بریستول (با قطار) باشید. رستوران‌ها و کافه‌های مستقل یکی دیگر از نقاط مثبت این شهر هستند و تپه‌های مندیپ درست در جنوب شهر قرار دارند

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *