چهار دلیل برای اینکه خانه خود را قبل از کریسمس آماده فروش کنید

آیا به فروش خانه خود در سال جدید فکر می کنید، اما قصد دارید تا ژانویه صبر کنید؟

فروشندگان اغلب تا مدت زیادی بعد از کریسمس منتظر می مانند تا خانه خود را در بازار عرضه کنند، اما هنوز فرصتی برای شروع کار در سال ۲۰۲۲ با آماده شدن برای فروش وجود دارد.

 در این ماه شاهد جهش ۱۹ درصدی در تعداد مالکانی بودیم که فرآیند فروش را با درخواست ارزیابی ملک از یک عامل املاک از طریق Rightmove در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته آغاز کردند. با آماده شدن بیشتر مالکان خانه برای نقل مکان، می توان انتظار داشت که در سال جدید املاک بیشتری را برای خریداران مشاهده کنیم.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا این ایده عالی است که خانه خود را برای فروش قبل از شروع فصل جشن آماده کنید. نگاهی بیاندازید.

۱. برای «رونق روز باکس» در تقاضای خریدار آماده باشید

باکسینگ دی آغاز فصل خرید خانه در سال ۲۰۲۲ است. هرساله افراد بیشتری را می بینیم که در Rightmove در طول دوره جشن بعد از کریسمس در حال گشت و گذار در املاک هستند. در واقع، روز گذشته باکسینگ، بازدیدها ۵۴ درصد بیشتر از سال قبل بود.

همچنین بین Boxing Day و اولین روز کاری سال جدید، بیش از ۵۱ میلیون بازدید از Rightmove صورت گرفت، بنابراین اگر می‌خواهید مطمئن شوید که خانه‌تان توسط بسیاری از خریداران بالقوه دیده می‌شود، زمان بسیار ارزشمندی است.

تیم بنیستر، کارشناس املاک ما می‌گوید: «ما شاهد افزایش تعداد افرادی هستیم که از Boxing Day به بعد برای ملک جستجو می‌کنند، شاید با عزم برای لذت بردن از کریسمس بعدی خود در محیط جدید. برخی از این خریداران اضافی نیز فروشندگان جدیدی خواهند بود که تا این دوره عقب‌نشینی کرده‌اند و آن را زمان خوبی برای فروش و نقل مکان در سال ۲۰۲۲ می‌دانند.

۲. عکس‌هایتان را هم‌اکنون بگیرید – قبل از اینکه تزیینات جشن به تاریخ فهرست شما برسد

ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید آگهی ملک شما چند هفته پس از سال جدید منتشر شود، تا آن زمان درخت کریسمس می تواند فهرست شما را قدیمی به نظر برساند. از مشاور املاک خود بخواهید قبل از اینکه دکوراسیون جشن خود را بچینید از خانه شما عکس بگیرد.

همچنین احتمالاً نمایندگان در حال حاضر و در چند هفته آینده زمان بسیار بیشتری نسبت به فصل تعطیلات سنتی بین کریسمس و سال نو خواهند داشت تا بازاریابی خانه شما را آماده کنند.

۳. اکنون آماده سازی را انجام دهید، زمانی که آماده شدید بفروشید

آماده کردن خانه شما برای فروش به این معنی نیست که بازدیدها از هفته آینده آغاز می شود. مثل این است که خریدهای کریسمس خود را زود انجام دهید – یک علامت بزرگ از لیست. شما می توانید ارزیابی املاک خود را ترتیب دهید، به یک نماینده املاک دستور دهید و جزئیات فهرست املاک خود را نهایی کنید، بنابراین هر زمان که آماده بودید، می توانید از نماینده خود بخواهید که خانه شما را در بازار عرضه کند.

اگر نگران این هستید که بعد از کریسمس وقت داشته باشید تا وسایل خود را مرتب کنید، می توانید خانه خود را در روز باکسینگ به بازار عرضه کنید، اما ترتیبی دهید که بازدیدها در چند هفته اول ژانویه شروع شود. این همچنین به نماینده شما زمان می دهد تا به خانه شما علاقه مند شود. 

۴. تبدیل به یک “خریدار قدرت” شوید تا زمانی که “یکی” را پیدا کردید در موقعیتی قوی قرار بگیرید.

اگر تصمیم دارید خانه خود را قبل از کریسمس به بازار عرضه کنید – و بتوانید در اوایل سال نو خریدار را تضمین کنید – زمانی که خانه بعدی خود را پیدا کردید، خود را در موقعیت بسیار خوبی قرار خواهید داد.

«در بازار کنونی ، زمانی که به دنبال جایی برای خرید هستید، « خریدار برق » بودن یک مزیت واقعی است و خانه کنونی خود را با توجه به قرارداد فروخته اید. تیم بنیستر می‌گوید، اگر پیشنهادات دیگری در حال حاضر روی میز وجود داشته باشد، این می‌تواند شما را جلو بیاندازد

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *