۱۰ کانون برتر برای فروشندگان خانه در سال ۲۰۲۱

چه سالی برای بازار مسکن در سراسر بریتانیا بوده است. سطوح بالای تقاضا از سوی شکارچیان خانه به این معنی است که فروشندگان شانس بیشتری برای یافتن خریدار نسبت به هر زمان دیگری در دهه گذشته داشته اند.

آمار بسیار خیره کننده دیگر این است که از هر ده ملک برای فروش در Rightmove، هفت مورد در سال جاری با قرارداد (SSTC) به فروش رسیده است، در حالی که در سال ۲۰۱۲ تنها دو خانه از هر ده خانه بود.

این کمک کرده است که بسیاری از فروشندگان خانه در سال جاری به طور محکم در صندلی رانندگی قرار گیرند. نقاط مهم فروشندگان – مناطقی که بیشترین نسبت خانه‌هایی که برای فروش به بازار می‌آیند با موفقیت خریدار پیدا می‌کنند و علامت SSTC دریافت می‌کنند – شامل Easton ، حومه بریستول، و Andover، یک شهر بازار در همپشایر است.

به زیر نگاه دقیق تری بیندازید:

حوزه ٪ از خانه ها SSTC درصد خانه های موجود میانگین قیمت درخواستی ۲۰۲۱ میانگین تغییر قیمت درخواستی
ایستون ۸۳% ۱۷% ۲۹۹۰۷۲ پوند +۷٪
و تمام ۸۳% ۱۷% ۲۹۶۱۱۷ پوند +۴٪
منگوتسفیلد ۸۲% ۱۸% ۳۲۱,۴۳۸ پوند +۷٪
ایستلی ۸۱% ۱۹% ۳۵۶۴۱۲ پوند +۵٪
میدل وود ۸۱% ۱۹% ۲۱۴۲۰۸ پوند +۷٪
بریسلینگتون ۸۱% ۱۹% ۳۱۴۶۰۵ پوند +۵٪
ردیچ ۸۱% ۱۹% ۲۳۸۳۶۴ پوند +۵٪
Tilehurst 81% 19% 372101 پوند +۵٪
تراوبریج ۸۱% ۱۹% ۲۵۷۷۰۶ پوند +۷٪
ویکفورد ۸۱% ۱۹% ۳۹۲۱۰۵ پوند +۳٪

پرفروش ترین هات اسپات های سال ۲۰۲۱

ایستون درست در شمال مرکز شهر بریستول قرار دارد. دیدنی های محلی شامل چندین نقاشی دیواری توسط هنرمند بنکسی است که قبلاً در این منطقه زندگی می کرد. دارایی‌ها از خانه‌های شهری و تراس‌های ویکتوریایی تا خانه‌های نوساز را شامل می‌شود. با قیمت متوسط ​​کمتر از ۳۰۰۰۰۰ پوند، می توانید یک خانه تراس دو تا سه خوابه در فاصله چند قدمی مرکز شهر بخرید.

شهر بازار Andover دارای مرکز شهر پر جنب و جوش و ارتباطات حمل و نقل خوبی است. با قیمت متوسط ​​حدود ۲۹۶۰۰۰ پوند می توانید یک خانه سه خوابه، نیمه مستقل یا یکی از کلبه های زیبای دورهمی نزدیک به خیابان بزرگ بخرید.

Mangotsfield ، مکان بعدی روی میز، پنج مایلی شمال شرقی مرکز بریستول است و بین شهر و جنوب Cotswolds قرار دارد. در اینجا ترکیبی از تراس های دوره و خانه های مدرن را خواهید یافت. با قیمت متوسط ​​حدود ۳۲۱۰۰۰ پوند، می توانید یک خانه تراس دار سه خوابه را کیف کنید.

فراتر از جنوب انگلستان، فروشندگان خانه در Middlewood در جنوب یورکشایر و Redditch در Worcestershire نیز امسال از بازار قدرتمندی برخوردار بوده اند و تقریباً چهار خانه از هر پنج خانه توسط خریداران رزرو شده است.

محبوبیت میدلوود به دلیل موقعیت مکانی آن است که فقط سه مایلی شمال غرب مرکز شفیلد است و دسترسی آسان آن به منطقه پیک است.

ردیچ، در ووسسترشر، ترکیبی جذاب از قدیم و جدید دارد: مرکز شهر جذاب و منطقه حفاظت‌شده، تئاتر ادواردی، به‌علاوه فضای باز فراوان. یک برنامه فشرده برای ساخت خانه های جدید وجود داشته است که در دهه ۱۹۶۰ راه اندازی شد و خانه های زیادی در اندازه خانواده فراهم کرد

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *