در فکر فروش خانه ات هستی؟ خریداران سال نو منتظر هستند

ما فقط چند هفته به سال ۲۰۲۲ باقی مانده‌ایم، اما امسال خانه‌دارانی که در سال نو میلادی خانه‌نشینی می‌کنند، به سرعت از مسیر خود خارج شده‌اند.

بسیاری از فروشندگان قبل از پایان سال گذشته وارد عمل شدند. ما شلوغ ترین روز باکس را برای فروشندگان جدیدی داشتیم که خانه های خود را برای فروش فهرست کرده بودند.

این «فروشندگان زودرس» که بازار مسکن ۲۰۲۲ را شروع کردند، اکنون از شلوغ‌ترین شروع سال بهره می‌برند، به طوری که تعداد خریداران بالقوه پرس و جو درباره خانه‌ها در این زمان در سال گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته است.

خریداران به سرعت در حال حرکت هستند

در نتیجه رقابت بین خریداران تقریباً دو برابر ژانویه گذشته است و خریداران مشتاق به سرعت خانه‌های خود را می‌خرند.

به طور متوسط، فروشندگان در دسامبر ۲۰۲۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل دو هفته سریعتر خریدار برای خانه خود پیدا کردند.

تیم بنیستر گفت: «این یادآوری خوبی برای خریداران است که سریع حرکت کنند و به محض اینکه ملکی که به آن علاقه دارید وارد بازار شد، برای بازدید رزرو کنند.

«تقریباً ۴۰ درصد از افرادی که در مورد خانه‌ای که دارای ملکی برای فروش هستند سؤال می‌کنند، می‌گویند که هنوز آن را برای فروش فهرست نکرده‌اند. در بازار فعلی، از آنجایی که شما با سایر خریدارانی که می‌توانند سریع‌تر حرکت کنند رقابت می‌کنید، احتمالاً به این معنی است که خانه‌ای را که می‌خواهید از دست خواهید داد.

برای اینکه خود را در بهترین موقعیت ممکن برای ادامه کار قرار دهید، باید با اطمینان از اینکه خانه فعلی شما در بازار است، یا ترجیحاً قبل از شروع جستجو برای خانه جدید، خانه فعلی شما در بازار است یا ترجیحاً طبق قرارداد فروخته می شود، یک «خریدار نیرو» شوید. ” او افزود.

انتخاب بیشتر برای جابجایی خانه در ماه های آینده

خبر خوب اگر در حال حاضر به دنبال نقل مکان هستید این است که ما شاهد عرضه خانه های بیشتری به بازار هستیم.

تیم بنیستر می‌گوید: «تعداد درخواست‌های فروشندگان احتمالی برای آژانس‌های املاک برای ارزش‌گذاری خانه‌هایشان از پایان سال ۲۰۲۲ همچنان در حال افزایش است و شلوغ‌ترین بازه زمانی یک سال برای درخواست‌های ارزش‌گذاری خانه بوده است».

اگرچه ظاهر شدن این عرضه جدید بالقوه کمی طول می کشد تا در بازار ظاهر شود، این نشانه دلگرم کننده ای برای انتخاب بیشتر خریداران در ماه های آینده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *