ده هات اسپات ملک در سال ۲۰۲۲

وبلاگ

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ 2 بازدید

ده هات اسپات ملک در سال ۲۰۲۲

یک شهر کوچک ماهیگیری که در امتداد خط ساحلی ۲۲ مایلی معروف به “انگلیسی ریویرا” قرار دارد، بیشترین افزایش سالانه قیمت های درخواستی را در بریتانیا داشته است.

بندر تاریخی بریکسام ، در منطقه دوون توربای، از زمان شروع همه‌گیری به طور پیوسته جذب شکارچیان خانه شده است و به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین شهرهای ساحلی است.

تقاضا برای خانه‌ها در بریکسام در دو سال گذشته میانگین قیمت‌های درخواستی را ۲۵ درصد در یک سال افزایش داده است و به ۳۲۹۶۹۹ پوند رسیده است که هنوز کمتر از میانگین ملی است.

بن استرایک، مشاور املاک و مستغلات محلی، بن استرایک، یک ارزش‌گذار در بویس بریکسام، می‌گوید: «با قیمت‌های بسیار کمتری نسبت به همسایه دارتموث و با زمان سفر بسیار کوتاه‌تر به منطقه نسبت به پادستو و سنت آیوز در کورنوال، راز بریکسام قطعاً آشکار است.

حومه جسموند در نیوکاسل آپون تاین شاهد بیشترین افزایش بعدی در قیمت‌های درخواستی سالانه بود که با جهش ۲۳ درصدی نسبت به سال گذشته میانگین هزینه یک خانه را به ۳۶۱۵۶۴ پوند رساند.

فارنهام در ساری با افزایش ۲۲ درصدی قیمت‌های درخواستی در سال گذشته سومین جدول را در اختیار دارد.

۱۰ نقطه داغ قیمت درخواستی

محل میانگین قیمت درخواستی فوریه ۲۰۲۲ رشد قیمت سالانه
بریکسام، دوون ۳۲۹۶۹۹ پوند ۲۵%
جسموند، نیوکاسل آپون تاین ۳۶۱۵۶۴ پوند ۲۳%
فارنهام، ساری ۷۲۸۴۱۳ پوند ۲۲%
راندز، نورث همپتون شایر ۲۸۱۲۷۹ پوند ۲۱%
جدلینگ، ناتینگهام شایر ۲۵۶,۸۹۷ پوند ۲۱%
نیوتن لو ویلوز، مرسی ساید ۲۰۳,۱۵۰ پوند ۲۱%
Cowes، جزیره وایت ۳۴۲۸۳۴ پوند ۲۰%
هیشم، لنکاوی ۱۸۹۵۲۷ پوند ۲۰%
Childwall، Merseyside 305,483 پوند ۲۰%
نورث والشام، نورفولک ۲۷۴۴۹۰ پوند ۲۰%

چرا بریکسام چنین کانونی است؟

مایک ویلیامز، مذاکره کننده در Eric Lloyd & Co در بریکسام، گفت که این شهر همیشه یک مقصد محبوب برای گردشگری بوده است، اما قرنطینه این فرصت را برای بسیاری از مردم فراهم کرده است که انعطاف‌پذیر کار کنند و رویای زندگی در کنار دریا را محقق کنند.

بن استرایک، ارزشگذار در بویس بریکسام، موافق است. او گفت: «شهرنشینان بیش از هر زمان دیگری مشتاق هستند که کلبه ماهیگیران شگفت انگیز در کنار دریا در آخر هفته به آنجا بروند، و خانواده ها کمربندهای شهری را به طور کامل کنار می گذارند و به نفع یک نقل مکان تمام وقت به ساحل هستند.

کلبه‌های ایده‌آل در ردیف خیابان‌های سنگ‌فرش‌شده و خانه‌های رنگارنگ مشرف به بندر هستند. همچنین گزینه‌ای از سواحل شنی طولانی، خلیج‌های شنای سرپناه و رستوران‌های غذاهای دریایی فراوان وجود دارد.

«بریکهام با بازار ماهی مشهور جهانی و میراث ماهیگیری در قلب خود، به مقصدی واقعی برای علاقه مندان به غذاهای دریایی تبدیل شده است. کافه‌ها و رستوران‌های جدید و شناخته‌شده فراوانی وجود دارد. بر خلاف بسیاری از شهرهای ساحلی که در فصل زمستان بسته می شوند، جامعه ماهیگیری پر رونق که در طول زمستان شلوغ ترین است، تضمین می کند که زندگی در شهر در تمام طول سال شلوغ باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *