صخره های کانفورد در دورست، برترین نقطه ساحلی برای رشد قیمت است

در چند سال گذشته، مردم دریافته اند که واقعا دوست دارند در کنار دریا باشند. شکارچیان خانه به شهرهای نزدیک ساحل می‌روند تا فضای اضافی، هوای تازه دریا و موسیقی متن امواج متلاشی شونده را دریافت کنند.

از زمان شروع همه‌گیری، بسیاری از مردم آنچه را که از خانه بعدی خود می‌خواهند دوباره ارزیابی کرده‌اند. رفت و آمد آسان به دفتر اغلب اولویت اصلی بود، اما اکنون بسیاری از خریداران خانه به دنبال حرکت «یک روزه» خود هستند: دنبال کردن رویای پیاده‌روی صبحگاهی در کنار ساحل نزدیک، یا خانه‌ای با چشم‌انداز باغ و محلی سرسبز. حومه شهر

به دلیل رشد تقاضا و محبوبیت در چند سال گذشته، برخی از محبوب ترین شهرهای ساحلی اکنون شاهد قوی ترین رشد قیمت هستند.

جویندگان خانه ساحلی نیز هنگام ارائه پیشنهاد، سریعاً از علامت خود خارج می شوند، به طوری که خانه های موجود در نقاط ساحلی به طور متوسط ​​۲۰ روز سریعتر از این زمان در سال گذشته به فروش می رسند.

نگاهی به برخی از محبوب‌ترین مکان‌ها بیندازید تا احساس شن و ماسه بین انگشتانتان را به دست آورید.

۱۰ نقطه داغ ساحلی برای درخواست رشد قیمت

محل میانگین قیمت درخواستی میانگین رشد قیمت درخواستی در سال
۱. کانفورد کلیفز، پول، دورست ۱,۲۲۳,۱۸۰ پوند ۲۴%
۲. بریکسام، دوون ۳۳۷۱۲۹ پوند ۲۳%
۳. آبرگل، کانوی (شهرستان) ۲۳۴۶۱۳ پوند ۲۲%
۴. Skegness، لینکلن شایر ۲۰۱۹۷۶ پوند ۲۲%
۵. Ilfracombe، Devon 266353 پوند ۲۲%
۶. گورستون، گریت یارموث، نورفولک ۲۲۴۰۶۶ پوند ۲۱%
۷. برنهام-آن-سی، سامرست ۲۹۸۹۳۸ پوند ۲۰%
۸. پیگنتون، دوون ۲۸۶۱۸۸ پوند ۲۰%
۹. داولیش، دوون ۲۹۶۲۸۶ پوند ۱۹%
۱۰. راید، جزیره وایت ۲۹۲۰۰۳ پوند ۱۸%

نقطه برتر: صخره های کانفورد در دورست

با یک ساحل طلایی و شنی و آب شفاف آکوامارین، به راحتی می توان فهمید که چرا صخره های کانفورد در پول، کسانی را که می خواهند در کنار دریا زندگی کنند، جذب می کند. این جیب دورست به دلیل اینکه یکی از مقاصد ساحلی آرام‌تر ساحل ژوراسیک است، شناخته می‌شود و روستای همسایه پر از مغازه‌های بیژو است.

آپارتمان‌هایی با چشم‌انداز دریا و خانه‌های خانوادگی با تراس‌های آفتاب‌گیر خیره‌کننده، که همگی در یک پیاده‌روی کوتاه از ساحل هستند، کشف کنید

کدام شهرهای ساحلی دیگر کانون رشد قیمت هستند؟

یکی دیگر از شهرهای ساحلی جنوبی با رشد شدید قیمت سالانه، بریکسام در دوون است. مرکز این نقطه داغ ریویرا انگلیسی، بندر شلوغ است، جایی که صیدهای تازه روزانه قبل از رسیدن به بازار ماهی معروف شهر به آنجا می رسند.

کلبه‌های رنگین‌کمان را در کنار صخره و کلبه‌های ساحلی زیبا در مقابل دریا پیدا کنید. خانه‌های ویکتوریایی جذاب با ویژگی‌های دوره‌ای را می‌توان در فاصله کوتاهی از ساحل پیدا کرد

در ساحل شمالی ولز واقع شده است، شهر بازاری است که به دلیل ساحل شنی برنده جوایز مشهور است.

قلعه تاریخی Gwrych فقط یک مایل دورتر از شهر قرار دارد، جایی که معروف است کمپ اصلی بریتانیا برای نمایش موفق ITV، I’m Celebrity Get Me Out of Here ، از زمان نقل مکان از استرالیا در سال ۲۰۲۰.

خانه‌های Abergele از خانه‌های دنج تک‌طبقه با فاصله کمی از ساحل، و خانه‌های خانوادگی بزرگ در میان جنگل‌های محلی متفاوت است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *