جستجو برای خانه های تعطیلات در اسپانیا آفتابی افزایش یافته است

اسپانیا همیشه جایگاه ویژه ای در قلب خریداران خانه های تعطیلات بریتانیا داشته است و این در سال گذشته بیش از پیش تقویت شده است. در حالی که جستجوها در Rightmove برای همه دارایی های خارج از کشور افزایش یافته است، این اسپانیا است که در صدر جدول قرار گرفته است.

آخرین تحقیقات ما نشان می‌دهد که تعداد خریدارانی که با آژانس‌های املاک در سراسر اسپانیا تماس گرفتند، در آوریل ۲۰۲۲ ۳۶ درصد بیشتر از یک سال قبل بود.

کارگزاران املاک برای توضیح این تقاضای فزاینده به همه گیری و برگزیت اشاره می کنند. آژانس املاک Blue Square Costa Blanca تعداد خریداران بریتانیایی را که در مورد املاک بیش از ۵۰۰۰۰۰ یورو به منظور دریافت ” ویزای طلایی ” پرس و جو می کنند، ثبت کرده است که به آنها اجازه می دهد به طور تمام وقت در اسپانیا زندگی کنند.

برای لیزا کورنفورث، مدیر عامل شرکت Welcome Estates در اسپانیا، این یکی از دلایلی است که باعث می شود بازار بریتانیا دوباره قدرتمند شود.

او می‌گوید: «بدیهی‌ترین دلیل این است که سفر طی دو سال گذشته دشوار بوده است. این باعث ایجاد انبوهی از مشتریانی شده است که منتظر آمدن هستند. دومین دلیل اصلی، درخواست های موفق برای ویزا، به ویژه ویزای غیر سودآور است. این به بسیاری از مشتریان این امکان را داده است که به رویای خود برای داشتن ملک در اسپانیا ادامه دهند.

پنج منطقه برتر برای خریداران بریتانیایی

جلوتر به نوعی ایسلانتیلا در کوستا د لا لوز قرار دارد، با افزایش سالانه ۱۵۱۲ درصدی در تعداد خریدارانی که با آژانس های املاک در مورد خانه های این منطقه تماس می گیرند.

باهیا د ماربلا در کوستا دل سول و ورا در اندلس با افزایش ۴۷۷ درصدی و ۲۲۹ درصدی به ترتیب با لاس رامبلاس و بنی‌فار ، هر دو در کوستا بلانکا، با افزایش ۱۶۰ درصدی و ۱۲۴ درصدی، در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند . ٪.

۱. Islantilla در Costa de la Luz

ایسلانتیلا یک شهر ساحلی است که با رایحه درختان کاج و ارس و نزدیک به مرز پرتغال جایی که اسپانیا با آلگاروه ملاقات می کند. به راحتی می توان فهمید که چرا چشم بسیاری از خریداران ملک بریتانیایی را به خود جلب کرده است. این منطقه مملو از فرهنگ ایبری و جذابیت طبیعی فوق العاده است که مملو از دهکده های ماهیگیری کوچک و سواحل پرچم آبی در سواحل اقیانوس اطلس است. Islantilla در اطراف یک زمین گلف خوب توسعه یافته است و دارای مغازه ها، رستوران ها و یک مرکز پزشکی کوچک است.

این منطقه حال و هوای پرجنب‌وجوش اسپانیایی دارد، اما در عین حال ساده و آرام است. Islantilla همچنین یک مقصد مورد علاقه برای تعطیلات اسپانیایی است زیرا در یک ساعت از فرودگاه فارو در پرتغال و ۹۰ دقیقه از سویا فاصله دارد.

قیمت ملک برای خانه های بسیار نزدیک به ساحل دلیل دیگری برای جذابیت آن است، آپارتمان هایی با قیمت ۸۰۰۰۰ یورو و خانه های شهری دو خوابه با قیمت ۱۲۳۰۰۰ یورو

۲. Bahia de Marbella در کوستا دل سول

باهیا د ماربلا یکی از بهترین سواحل سواحل جنوبی اسپانیا را دارد که با ماسه‌های محافظت‌شده و تپه‌های تپه‌ای رول کامل شده است. شهرسازی با چیدمان خوب ده دقیقه در شرق مرکز شهر ماربلا قرار دارد و به چندین زمین گلف و یک بیمارستان بزرگ نزدیک است. این منطقه آپارتمان‌ها، خانه‌های شهری و ویلاهایی با قدمت کمتر از ۲۰ سال را در یک جامعه جذاب و با برنامه‌ریزی جامع ارائه می‌دهد.

به عنوان یک مکان ساحلی در کوستا دل سول، باهیا د ماربلا گران‌ترین مکان در بین پنج مکان برتر است که بیشترین جستجو را داشته‌اند. انتظار دارید از ۲۵۰۰۰۰ یورو برای یک آپارتمان دو خوابه با خانه های جدیدتر دو و سه خوابه در استراحتگاه های کوچک با امکانات عمومی خوب از ۴۲۵۰۰۰ یورو بپردازید.

۳. ورا در کوستا آلمریا

ورا در کوستا آلمریا و ساحل آن، ورا پلایا، ۵ مایلی دورتر، ۴۰ دقیقه تا فرودگاه آلمریا در جنوب شرقی اسپانیا فاصله دارد. این شهر ریشه های موری و تاریخ جالبی دارد، همراه با امکانات خوب روزانه. اما جذابیت اصلی برای بسیاری، ساحل شنی طولانی فوق العاده است که ۴ مایل از شمال به جنوب کشیده شده است. این شامل بخش کوچکی است که به عنوان یکی از بهترین سواحل طبیعت گرد اروپا در نظر گرفته می شود.

۴. لاس رامبلاس در کوستا بلانکا

لاس رامبلاس در کوستا بلانکا ۵۰ دقیقه تا فرودگاه مورسیا فاصله دارد. این منطقه در اطراف یک ذخیره گاه طبیعی در نزدیکی دریای مدیترانه توسعه یافته است. این نیروانا برای گلف بازان با حدود ۲۰ زمین گلف قهرمانی در شعاع ۳۰ دقیقه است. برای غیر گلف بازها، پارک های آبی، مراکز خرید و ترکیبی خوب از فرهنگ و تاریخ به همراه سواحل شنی برای لذت بردن وجود دارد.

۵. بنیژوفار در کوستا بلانکا

Benijófar در ۴۰ دقیقه جنوب آلیکانته و ۱۵ دقیقه در داخل ساحل تا ساحل گواردامار قرار دارد. این منطقه به دلیل سبک زندگی اصیل اسپانیایی و جامعه پر جنب و جوش، مورد علاقه خریداران بریتانیایی است. این دهکده کوچک به لطف امکانات خوب برای زندگی در تمام طول سال ایده آل است و رستوران ها و بارهای بیشتری در بنیمار همسایه با یک شنبه بازار خیابانی سنتی در ۱۵ دقیقه در آلمرادی وجود دارد.

کوستا بلانکا یک منطقه ساحلی مورد علاقه خریداران ملکی بریتانیایی در اسپانیا است و این بخش جنوبی، زیر آلیکانته، ارزش ویژه ای دارد. آپارتمان های قدیمی از کمتر از ۷۰۰۰۰ یورو با آپارتمان های مدرن دو و سه خوابه از ۹۰۰۰۰ یورو شروع می شوند.

چه تعداد از خریداران انگلیسی به اسپانیا می روند؟

خریداران بریتانیایی بزرگترین ملیت در بین تمامی خریداران املاک خارج از کشور در اسپانیا هستند و ۱۲ درصد از فروش ملک خارجی را به خود اختصاص می دهند.

راشل بیتون، کارشناس خانه های خارج از کشور ما می گوید: «از ابتدای سال شاهد حرکت مثبت در بازار اسپانیا بوده ایم.

واضح است که خریداران بریتانیایی چقدر برای بازار اسپانیا مهم هستند. افزایش تعداد خرید از خریداران بریتانیایی، با وجود چالش های اقتصادی در داخل، نشانه اعتماد به بازار است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *