اصلاحات اجاره دولت، اخراج بخش ۲۱ در انگلستان را ممنوع خواهد کرد

امروز شاهد بودیم که دولت لایحه اصلاحات اجاره‌ای جدید خود را برای انگلستان اعلام کرد که هدف آن حمایت از مستاجرین و اطمینان از دسترسی همه اجاره‌کنندگان خصوصی به محل اقامت امن و مطمئن است.

بر اساس این لایحه، تخلیه بخش ۲۱ – که به عنوان اخراج بدون تقصیر نیز شناخته می شود – در انگلیس غیرقانونی می شود و صاحبخانه ها باید دلیلی برای بازپس گیری اموال ارائه دهند. اخراج بخش ۲۱ در حال حاضر در اسکاتلند غیرقانونی است، در حالی که ولز و ایرلند شمالی به دنبال تمدید دوره های اعلام اخراج بدون تقصیر هستند.

اعمال ممنوعیت کلی برای مستاجرینی که مزایا دریافت می کنند یا خانواده های دارای فرزند برای مالکان غیرقانونی خواهد بود. همچنین برای مستاجرین آسان‌تر خواهد بود که خانه‌های خود را با حیوانات خانگی بسیار دوست‌داشتنی به اشتراک بگذارند، زیرا همه مستاجرین حق دارند در خانه خود درخواست حیوان خانگی کنند. مالکان باید این درخواست ها را در نظر بگیرند و نمی توانند بی دلیل رد کنند.

این اقدامات تا زمانی که معرفی و از طریق پارلمان تصویب نشود، به قانون تبدیل نمی شوند، که ممکن است چندین سال طول بکشد.

چرا این لایحه ارائه می شود؟

اگرچه اکثر مستاجران از زندگی در اجاره ای امن که محیط خانه ای امن را برای آنها فراهم می کند لذت می برند، هدف این لایحه حمایت از مستاجرینی است که در حال حاضر در خانه های نامناسب زندگی می کنند.

همچنین هدف آن استاندارد کردن شرایط اجاره است تا اطمینان حاصل شود که مستاجرین به خانه‌های امن و مطمئنی که شرایط خاصی را دارند، دسترسی دارند.

این صورتحساب چگونه به مستاجران کمک خواهد کرد؟

در حال حاضر، اخراج‌های بخش ۲۱ منجر به این می‌شود که مستاجران نیاز به پیدا کردن خانه جدید، اغلب در زمان کوتاه، دارند، که می‌تواند به معنای هزینه‌های بالای جابجایی و آشفتگی غیرضروری باشد.

استاندارد خانه های شایسته اکنون در بازار اجاره خصوصی اعمال می شود، به این معنی که خانه ها باید استانداردهای بهداشتی و ایمنی خاصی را داشته باشند، با امکاناتی که در شرایط خوب و قابل استفاده نگهداری می شوند.

این لایحه همچنین به چالش کشیدن مواردی مانند افزایش غیرقابل توجیه اجاره‌بها و دریافت بازپرداخت برای مسکن با کیفیت پایین برای مستاجران آسان‌تر می‌شود.

این اصلاحات برای کاهش فشارهای هزینه زندگی که خانواده ها با آن مواجه هستند و بهبود شرایط برای کل بخش اجاره طراحی شده اند.

این لایحه چه تاثیری بر مالکان خواهد داشت؟

اکثر صاحبخانه ها مسئول هستند، و مسکن امن و مطمئن برای مستاجران خود فراهم می کنند.

با این حال، برای کسانی که این کار را نمی کنند، مجازات های افزایش یافته اعمال خواهد شد و شوراها اختیارات بیشتری برای به چالش کشیدن مالکانی که به تعهدات خود عمل نمی کنند، خواهند داشت.

و در مواردی که صاحبخانه خود را با یک مستاجر غیراجتماعی بیابد، این صورتحساب مطالبه اموال خود را برای مالکان آسان تر می کند.

بازرس جدید و پورتال املاک برای بازار اجاره

همچنین به عنوان بخشی از این لایحه، وکیل مدافع اجاره‌های خصوصی معرفی می‌شود که هدف آن حل و فصل اختلافات بین مالکان و مستأجران به سرعت و با هزینه کم است.

یک پورتال آنلاین جدید ملک نیز برای مالکان و مستاجران قابل دسترسی خواهد بود، که به هر دو طرف کمک می کند حقوق و مسئولیت های خود را در زمانی که خانه اجاره می کنند یا مستاجری که در خانه اجاره ای زندگی می کند، درک کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *