چرا خریداران می توانند خانه های بیشتری را برای فروش تابستان امسال ببینند

سال شلوغی برای خرید خانه بود. خانه‌های کافی برای فروش وجود نداشته است که بتواند با تعداد افرادی که می‌خواهند نقل مکان کنند، هماهنگی داشته باشد، و این باعث شده قیمت خانه‌ها به بالاترین حد خود برسد.

اگر به فکر جابه‌جایی هستید، خبر خوب این است که شاهد ورود برخی ملک‌های دیگر به بازار هستیم که می‌تواند تا حدودی از فشاری که اخیراً بر بازار مسکن دیده‌ایم، بکاهد.

هنگام مقایسه دو هفته گذشته با مدت مشابه در سال ۲۰۲۱، ما شاهد ۱۴٪ ملک بیشتر برای فروش بودیم. علاوه بر این، ما شاهد بیشترین تعداد درخواست‌های ارزش‌گذاری از ماه می ۲۰۲۱ بوده‌ایم که نشانه‌ای از انتخاب بالقوه‌تر در آینده نزدیک است.

چه چیزی در مورد درخواست های ارزیابی املاک مهم است؟

شلوغ‌ترین روز برای درخواست‌های ارزیابی ملک از ماه می ۲۰۲۱ در ۲۲ ژوئن امسال بود. همچنین چهارمین روز شلوغی بود که تا به حال برای درخواست های ارزش گذاری ملک دیده ایم.

ارزش گذاری ملک زمانی است که خریداران بالقوه با نمایندگان املاک تماس می گیرند تا از خانه خود بازدید کنند تا ارزیابی بازار از ارزش آن ارائه دهند. این معمولاً اولین قدمی است که فروشندگان هنگام فکر کردن به عرضه خانه خود در بازار برمی‌دارند و می‌تواند به این معنی باشد که ما خانه‌های بیشتری را برای فروش خواهیم دید.

کارشناس املاک ما، تیم بنیستر، می‌گوید: «دستورالعمل‌های جدید به نمایندگان در دو هفته گذشته نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته است، که برای خریدارانی که خواهان انتخاب بیشتر هستند، و تعداد بالای درخواست‌های ارزش‌گذاری که ثبت کرده‌ایم، خبر خوشایند خواهد بود. نشانه مثبتی از انتخاب بالقوه بیشتر در آینده است.”

اگرچه سطح تقاضا در مقایسه با بازار فوق‌العاده شلوغ مسکن در یک سال گذشته کاهش یافته است، تقاضا از سوی ساکنان خانه همچنان بالاست، بنابراین آژانس‌های املاک به دنبال خریدارانی هستند که در موقعیتی برای ادامه کار هستند.

هنوز تقاضای خریدار بیشتر از عرضه خانه های موجود برای خرید وجود دارد و بازار همچنان بسیار فعال است. بنابراین اگر قصد دارید یک نقل مکان کنید، مهم است که اگر خانه ای برای فروش دارید، با عرضه ملک خود در بازار، بهترین شانس موفقیت را به خود بدهید.

بینش ما از فروشندگان احتمالی نشان می‌دهد که در عرضه خانه‌شان به بازار تاخیر وجود دارد، زیرا آنها فکر می‌کنند مهم‌تر است که یک ملک جدید پیدا کنند که در ابتدا آن را دوست دارند، یا اینکه نگران پیدا کردن خریدار برای خانه فعلی خود قبل از اینکه خانه‌شان را پیدا کنند، هستند. بعدی. کارگزاران املاک خاطرنشان می کنند که این آنها را در موقعیت کمتری برای حرکت سریع در یک بازار شلوغ قرار می دهد، جایی که آنها در حال رقابت با سایر جابجایی ها هستند که ممکن است قبلاً برای خانه خود خریدار پیدا کرده باشند یا ملکی برای فروش نداشته باشند. ” او اضافه می کند.

هنگام انتخاب مشاور املاک به چه نکاتی باید توجه کرد؟

با توجه به اینکه تعداد زیادی از مردم در حال حاضر با نمایندگان تماس می گیرند تا درخواست ارزیابی ملک کنند، ما از فروشندگان احتمالی پرسیدیم که هنگام انتخاب یک مشاور املاک برای کمک به فروش خانه خود چه چیزی برای آنها مهم است.

کارکنان پاسخگو و دارایی های حرفه ای ارائه شده – چیزهایی که می توانند به پیشرفت سریع فروش کمک کنند – در صدر لیست قرار گرفتند. این موارد بیشتر از مواردی مانند نماینده ای که بالاترین ارزش گذاری را ارائه می دهد یا کمترین هزینه های نمایندگی را در اولویت قرار می دهند.

ویژگی عامل به عنوان مهمترین برای فروشندگان رتبه بندی شده است
۱. کارکنان پاسخگو هستند ۸۷%
۲. اموال خود را به صورت حرفه ای ارائه می کنند ۸۶%
۳. آنها در مورد بازار ملک محلی آگاه هستند ۸۴%
۴. کارکنان با شخصیت هستند ۷۳%
۵. اعتماد به سرعت آنها می توانند اموال من را بفروشند ۶۷%
۶. آنها با موفقیت املاک مشابه من را فروختند ۶۷%
۷. آنها نقدهای آنلاین خوبی دارند ۵۷%
۸. آنها در نزدیکی ملک من واقع شده اند ۳۴%
۹. کمترین هزینه را دارند ۳۲%
۱۰. یکی از دوستان یا اعضای خانواده آنها را توصیه کرده است ۲۲%
۱۱. بالاترین ارزش گذاری را ارائه می دهند ۲۱%

اگر به زودی به خانه‌نشینی فکر می‌کنید، ما ابزارهایی داریم که می‌تواند به شما در شروع کار کمک کند. ماشین حساب وام مسکن ما را امتحان کنید ، متوجه شوید که چقدر حق تمبر پرداخت می کنید، یا قیمت های فروخته شده خانه ها را در منطقه انتخابی خود بررسی کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *