خانه هایی که برای اولین بار در منطقه شما خریداری می کنند چقدر است؟

اگر در حال آماده شدن برای خرید اولین خانه خود هستید، احتمالاً در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد قیمت خانه می شنوید.

قیمت مسکن در ماه گذشته برای اولین بار در سال جاری کاهش یافت. این به این دلیل است که بسیاری از افراد خانه‌دار تمایل دارند برنامه‌های جابجایی خود را به بعد از تعطیلات تابستانی موکول کنند. این بدان معناست که املاک کمتری به بازار عرضه می شود و افراد کمتری به دنبال جابجایی هستند. به همین دلیل می توان انتظار داشت که در حال حاضر شاهد کاهش فصلی قیمت ها باشیم.

آیا قیمت های درخواستی برای خانه هایی که برای اولین بار خرید می کنند کاهش یافته است؟

در ماه آگوست کاهش جزئی (۰.۴٪) در میانگین قیمت درخواستی یک خانه دو خوابه یا کمتر برای اولین بار به ۲۲۴۰۹۱ پوند کاهش یافت. اما این هنوز حدود ۱۵۰۰۰ پوند بیشتر از یک سال قبل است. در همین حال، میانگین قیمت یک خانه معمولی سه تا چهار خوابه تقریباً ثابت باقی ماند و ۳۳۸۷۵۷ پوند بود.

ارزان ترین مناطق برای خریدارانی که برای اولین بار هستند کجاست؟

خانه‌هایی که برای اولین‌بار خرید می‌کنند، ارزان‌ترین خانه‌ها در شمال شرق هستند، جایی که میانگین قیمت درخواستی کمتر از ۱۳۰۰۰۰ پوند است. شمال شرق خانه شهرهای دورهام ، نیوکاسل آپون تاین و ساندرلند است.

شهر ساحلی خلیج ویتلی حدود نیم ساعت با نیوکاسل فاصله دارد. این یکی از مراکز خرید برای اولین بار در منطقه است که تقاضا برای خانه های اولیه در شهر در سال گذشته ۵۱ درصد افزایش یافته است. در اینجا می‌توانید خیابان‌های خانه‌های ویکتوریایی و خانه‌های پلکانی را به همراه کلبه‌های دوره‌ای، خانه‌های شهری و آپارتمان‌ها پیدا کنید.

در اسکاتلند، میانگین قیمت درخواستی یک خانه اولیه نیز بسیار پایین‌تر از میانگین ملی است که ۱۳۵۰۰۰ پوند است. شهر گلنروتس ، در قلب فایف در شرق مرکز اسکاتلند، شاهد افزایش ۶۵ درصدی تقاضا از سوی خریدارانی است که برای اولین بار در یک سال خرید می کنند. پرستویک ، در آیرشر، مکان بعدی است که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

لندن گران ترین منطقه است، جایی که میانگین هزینه خرید خانه برای اولین بار در آن به بیش از ۵۰۰۰۰۰ پوند رسیده است.

اما هزاران بازار محلی مختلف وجود دارد، و میانگین قیمت‌های ملی یا منطقه‌ای همیشه نمی‌تواند به شما بگوید در کجا زندگی می‌کنید یا کجا می‌خواهید بخرید چه اتفاقی می‌افتد.

بنابراین مهم‌ترین چیز این است که تعیین کنید چقدر می‌توانید به راحتی هزینه کنید و هزینه‌های جابجایی، قبوض و بازپرداخت وام مسکن را در نظر بگیرید. و سپس نگاهی به خانه‌های فروش در محدوده قیمتی خود در مناطقی که می‌خواهید در آن زندگی کنید بیاندازید.

میانگین قیمت های درخواستی برای خانه هایی که برای اولین بار در بریتانیا خریداری می کنند

منطقه میانگین قیمت درخواستی (۲۲ اوت) افزایش یا کاهش ٪ ماهانه قیمت درصد افزایش نسبت به سال قبل
شمال شرق ۱۲۹۹۰۳ پوند ۲.۶٪ ۱۲.۳٪
اسکاتلند ۱۳۴۲۹۹ پوند ۰.۳٪ ۶.۱٪
شمال غربی ۱۶۵۹۲۹ پوند -۰.۵٪ ۸.۸٪
یورکشایر و هامبر ۱۶۶۸۰۱ پوند -۰.۴٪ ۸.۱٪
ولز ۱۷۷۰۲۷ پوند ۰.۳٪ ۹.۱٪
وست میدلندز ۱۸۸۲۹۵ پوند -۰.۵٪ ۹.۵٪
میدلند شرقی ۱۹۱۶۸۵ پوند ۰.۷٪ ۱۰.۶٪
جنوب غربی ۲۵۵۷۱۸ پوند -۱.۱٪ ۱۰.۸٪
شرق انگلستان ۲۷۶۵۴۳ پوند -۰.۸٪ ۸.۲٪
جنوب شرق ۲۹۶۸۱۷ پوند -۰.۳٪ ۷%
لندن ۵۰۱,۳۸۴ پوند -۱.۶٪ ۳.۹٪

من به دنبال خرید خانه هستم، آیا باید همین الان خرید کنم – یا صبر کنم؟

میانگین پرداخت های وام مسکن در حال حاضر بیشتر از ابتدای سال است، زیرا نرخ بهره افزایش یافته است. اما در طول دهه گذشته، متوسط ​​پرداخت های اجاره بیش از پرداخت های وام مسکن افزایش یافته است.

اگر توانسته اید به اندازه کافی برای یک سپرده پس انداز کنید و می توانید معیارهای مورد نیاز یک وام دهنده را بگذرانید، اکنون زمان خوبی برای شروع جستجوی خانه است. ما تمایل داریم فروشندگان بیشتری را ببینیم که خانه‌هایی را برای فروش در ماه‌های پاییز فهرست می‌کنند، بنابراین می‌توانیم ملک‌های بیشتری را برای شما انتخاب کنیم.

مطمئن نیستید که آیا آماده خرید هستید؟ از ماشین حساب وام مسکن ما استفاده کنید تا بفهمید چقدر می توانید وام بگیرید

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *