کلبه از The Vicar of Dibley برای فروش است

دلیلش این است که در کمدی کمدی تلویزیونی معروف The Vicar of Dibley به شدت حضور داشت. و به خانه جرالدین گرنجر متصل است: زن روحانی و شخصیت عنوان، با بازی داون فرنچ، که قلب روستای محلی را تسخیر کرد.

این برنامه مورد علاقه طرفداران بود و از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۷ با تعداد انگشت شماری از برنامه های ویژه و حتی یک قسمت یکبار در یکی از دوره های قرنطینه اجرا شد.

کلبه کلیسایی که نام مناسبی دارد در دهکده زیبای تورویل در باکینگهامشر یافت می شود و با Savills در بازار است.

The Vicar of Dibley در اطراف دهکده فیلمبرداری شده است، بنابراین ممکن است برخی از سایت های محلی را از سه سری آن بشناسید. خانه کارت پستال تصویری بین کلیسای همسایه و میخانه محلی واقع شده است و مناظری مشرف به سبز روستا دارد.

چارلی چاواس، نماینده املاک، از Savills در هنلی-آن-تیمز، گفت: “فروش فرصتی است برای داشتن بخشی از تاریخ تلویزیون بریتانیا.”

دهکده تورویل در طول سالیان متمادی با عوامل فیلم و تلویزیون غریبه نبوده است، زیرا در مجموعه ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی کلاسیک ظاهر شده است. علاوه بر جایی که Vicar of Dibley در آن فیلمبرداری شده است، ممکن است آن را از فیلم هایی مانند Goodnight Mr Tom، Midsomer Murders، Killing Eve، یا Chitty Chitty Bang Bang بشناسید.

پس از ۶۰ سال، این اولین بار است که خانه برای فروش در فهرست قرار می گیرد، و صاحبان فعلی کلبه می گویند که این خانه یک نکته جالب برای صحبت است: «داشتن ملکی که در چنین کمدی کمدی محبوب ظاهر شده است، بسیار هیجان انگیز بوده است. دیدن خانه روی پرده بسیار دوست داشتنی بود و امیدوارم صاحبان جدید در اینجا بسیار خوشحال باشند.»

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *