برنامه ها برای کمک به خرید وام در انگلستان بسته می شوند

درخواست ها برای کمک به خرید وام سهام در انگلستان در ۳۱ اکتبر، قبل از پایان طرح در ۳۱ مارس ۲۰۲۳ بسته می شود.

این طرح در سال ۲۰۱۳ برای اولین خریداران خانه های نوساز راه اندازی شد. خریدارانی که حداقل ۵ درصد از هزینه ملک را سپرده گذاری می کنند، می توانند برای تکمیل سپرده تا ۲۰ درصد یا اگر خانه در لندن است ۴۰ درصد از دولت درخواست وام کنند.

پس از ۵ سال، سود وام دریافت می شود که بر اساس نرخ تورم آن زمان به اضافه ۲ درصد است. سپس بقیه قیمت خرید با گرفتن وام مسکن جبران می شود.

اگر هنوز جستجوی خانه خود را شروع نکرده باشم، می توانم همچنان از این طرح استفاده کنم؟

خانه هایی که در این طرح شرکت می کنند باید قبل از ساعت ۶ بعدازظهر در ۳۱ اکتبر رزرو شده و تا پایان دسامبر ساخته شوند. خریداران باید کلید خانه جدید خود را حداکثر تا ساعت ۶ بعدازظهر ۳۱ مارس ۲۰۲۳ داشته باشند.

هزینه رزرو تا ۵۰۰ پوند است که در صورت عدم تایید وام قابل استرداد است.

خریداران خانه همچنین باید قبل از پایان مهلت مقرر، فرم اطلاعات ملک را تکمیل کنند. بسته به اینکه در کدام کشور خانه خود را خریداری می کنید، نسخه های مختلفی از فرم وجود دارد.

Bloor Homes یکی از توسعه دهندگان جدید است که با مجموعه کوچکی از راهنما برای خرید خانه هنوز در سامرست ، ویلتشایر ، اکستر ، آکسفوردشایر و بدفوردشایر موجود است.

مارک پاول، مدیر فروش و بازاریابی گروه می‌گوید: «ما باید به افرادی که برای اولین بار وارد این فرآیند می‌شوند تأکید کنیم که تکمیل بررسی‌های لازم و مراحل مالی می‌تواند چند ماه طول بکشد، بنابراین در حالی که ماه مارس فاصله زیادی دارد، حرکت کردن. شرایط اصلی واقعاً اینطور نیست. این فرآیند را از هم اکنون شروع کنید، تحقیقات خود را انجام دهید و با تیم های فروش ما که برای کمک در آنجا هستند صحبت کنید تا بتوانید تصمیمات کاملا آگاهانه در مورد حرکت خود بگیرید.”

آیا طرح‌هایی برای خرید در ولز و اسکاتلند وجود دارد؟

ولز طرح کمک به خرید خود را دارد که وام‌های سهام مشترک تا سقف ۲۰ درصد را به خریداران خانه‌های نوساز ارائه می‌کند. همچنان می‌توانید از هم‌اکنون تا پایان مارس ۲۰۲۳ برای این طرح درخواست دهید. طرح کمک به خرید اسکاتلند قبلاً بسته شده است.

و در مورد Help to Buy ISA چطور؟

مهلت باز کردن Help to Buy ISA قبلاً به پایان رسیده است. با این حال، هر کسی که قبلاً حسابی باز کرده باشد می‌تواند تا پایان نوامبر ۲۰۲۹ به اضافه کردن ۲۰۰ پوند در ماه ادامه دهد. و شما همچنان می‌توانید پاداش دولتی (در حال حاضر ۲۵٪ از پس‌انداز تا سقف ۱۲۰۰۰ پوند) را تا ۱ دسامبر ۲۰۳۰ مطالبه کنید. .

ISA مادام العمر گزینه دیگری برای افراد بین ۱۸ تا ۴۰ سال است. شما می توانید تا ۴۰۰۰ پوند در سال پس انداز کنید و دولت مبلغ پس انداز شده را با ۲۵% پاداش اضافه می کند که سقف آن ۱۰۰۰ پوند در سال است. مانند Help to Buy ISA، شما می توانید وجوه را برای خرید اولین خانه خود برداشت کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *