خانه بالای کتابفروشی از فیلم نمادین، ناتینگ هیل، برای فروش است

ناتینگ هیل منطقه‌ای در لندن است که به‌خاطر کارناوال سالانه‌اش، بازار عتیقه‌جات معروف در جهان و البته رامکام همنام ریچارد کرتیس شناخته می‌شود.

 

بیشتر فیلم سال ۱۹۹۹ در خیابان‌های شلوغ این کدپستی غرب لندن فیلم‌برداری شد، جایی که ویلیام تاکر، شخصیت صاحب کتاب‌فروشی هیو گرانت، با موهای شلخته، آنا اسکات با بازی جولیا رابرتز را جذب کرد. اما نه قبل از ریختن بدنام یک فنجان قهوه روی سه راهی سفید بکرش.

و اکنون، آپارتمانی که در بالای کتابفروشی گرانبهای مسافرتی فیلم – که هنوز نمای آبی معروفش را دارد – برای فروش است. این خیابان درست در جاده پورتوبلو یافت می‌شود: یکی از شناخته‌شده‌ترین خیابان‌های پایتخت، و محل شلوغی دکه‌های بازار پر جنب و جوش.

این بالکن نمایشگاهی با مشاور املاک Strutt & Parker در بازار است. شاونا والش، دستیار ارشد در Strutt & Parker در منطقه محلی،  می‌گوید: «ناتینگ هیل بیشتر از زندگی در جاده پورتوبلو، و همچنین زندگی در بالای کتابفروشی مشهور جهان از فیلم همنام این محله، دریافت نمی‌کنید. ”

مالکان جدید علاوه بر ادعای حق مالکیت صفحه نقره‌ای لندن، می‌توانند از خانه‌ای پر نور و زیبا که در سه طبقه قرار دارد، لذت ببرند. سه اتاق خواب وجود دارد که اتاق خواب اصلی دارای یک پنجره دریچه ای منحصر به فرد و یک حمام شیک است.

فضای نشیمن با پلان باز به تراس عرشه‌دار آفتاب‌گیر منتهی می‌شود، با مناظری از پشت بام‌های همسایه.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *