بیانیه پاییز: چه تغییراتی اعلام شده است؟

صدراعظم جرمی هانت امروز بیانیه پاییز خود را به پارلمان ارائه کرد و مهلتی را برای کاهش عوارض تمبر، تغییرات در مالیات شوراها و پایان سقف فعلی قیمت انرژی از آوریل ۲۰۲۳ اعلام کرد.

اگر صاحب خانه، مستاجر یا قصد نقل مکان هستید، نگاهی دقیق‌تر به این می‌کنیم که این تغییرات چگونه ممکن است بر شما تأثیر بگذارد.

کاهش عوارض تمبر به قوت خود باقی خواهد ماند – اما فقط تا مارس ۲۰۲۵

صدراعظم تأیید کرد که کاهش حق تمبر اعلام شده در ماه سپتامبر برای حمایت از بازار مسکن در دو سال آینده به قوت خود باقی خواهد ماند. اما او اعلام کرد که این پس انداز در ۳۱ مارس ۲۰۲۵ به پایان می رسد.

در ماه سپتامبر، سطح قیمتی که در آن حق تمبر برای خرید خانه قابل پرداخت است، در انگلستان و ایرلند شمالی از ۱۲۵۰۰۰ پوند به ۲۵۰۰۰۰ پوند افزایش یافت. و خریدارانی که برای اولین بار در حال حاضر برای خرید خانه ای با قیمت تا ۴۲۵,۰۰۰ پوند که قبلا ۳۰۰,۰۰۰ پوند بود، اصلا حق تمبر پرداخت نمی کنند. این بدان معناست که خریداران برای اولین بار می توانند تا مارس ۲۰۲۵ تا ۶۲۵۰ پوند پس انداز کنند.

تیم بانیستر، کارشناس املاک ما، می‌گوید از آنجایی که ساعت در حال حاضر روی پس‌اندازهای بالقوه حق تمبر می‌گذرد، در چند سال آینده برای افرادی که می‌خواهند بر روی نردبان ملک سوار شوند یا قصد دارند به خانه‌ای بزرگ‌تر نقل مکان کنند، کمی فوریت بیشتری به همراه خواهد داشت. .

او می‌گوید: «از آنجایی که کاهش عوارض تمبر هنوز برای چند سال برقرار است، من پیش‌بینی نمی‌کنم که تعداد قابل توجهی از مردم برنامه‌های خود را تا سال ۲۰۲۳ پیش ببرند، به‌ویژه به دلیل چالش‌های موجود در مقرون‌به‌صرفه. اما ممکن است شاهد افزایش فروشندگان جدید در اواخر سال آینده و تا سال ۲۰۲۴ باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها می توانند به موقع حرکت کنند.

زمان خرید و فروش خانه در حال حاضر بیش از شش ماه است، به این معنی که مردم باید تا اواخر تابستان ۲۰۲۴ در مسیر خود قرار بگیرند تا مطمئن شوند که پس انداز را از دست نمی دهند.

با این حال، از آنجایی که پس‌انداز فعلی کمتر از تعطیلات حق تمبر سال ۲۰۲۰ است، نرخ وام مسکن و قیمت مسکن احتمالاً تأثیر بسیار بیشتری بر تعداد افرادی که در سال آینده به خانه‌های خود نقل مکان می‌کنند خواهند داشت.

شما می توانید از ماشین حساب حق تمبر ما برای تعیین میزان حق تمبر استفاده کنید

بیشتر بخوانید: حق تمبر چگونه تغییر کرده است؟

قبوض معمولی انرژی خانوارها از آوریل ۲۰۲۳ افزایش می یابد

ضمانت قیمت انرژی در ابتدای اکتبر امسال معرفی شد زیرا هزینه های انرژی تا ۸۰ درصد افزایش یافت. میزان شارژ خانوارها را برای هر واحد گاز یا برق محدود می کند. دولت هزینه را تا آوریل ۲۰۲۳ تکمیل می کند. همچنین ۴۰۰ پوند تخفیف قبوض انرژی در حال حاضر به صورت اقساطی در ماه های زمستان اعمال می شود.

امروز اعلام شد که این کمک برای قبوض انرژی ادامه خواهد داشت، اما در سطح کاهش یافته به مدت ۱۲ ماه، از فروردین سال آینده.

سقف قیمت به این معنی است که خانوارهای معمولی سالانه معادل ۲۵۰۰ پوند برای قبض انرژی خود پرداخت می کنند. اعلام امروز به این معنی است که قبض های معمولی خانوار قرار است از آوریل سال آینده تا ۳۰۰۰ پوند افزایش یابد. این سقف میزان پرداخت شما را محدود نمی‌کند، بنابراین اگر انرژی بیشتری نسبت به یک خانواده معمولی مصرف می‌کنید، احتمالاً صورت‌حساب‌های شما بیشتر خواهد بود.

مالیات شورای شهر چگونه ممکن است در منطقه شما تغییر کند؟

مناطقی در انگلستان با بالاترین نرخ مالیات شورایی می توانند بیشترین افزایش را در پرداخت های ماهانه در سال های آینده داشته باشند.

امروز، دولت فاش کرد که به مقامات محلی در انگلستان اجازه می دهد تا مالیات شورای شهر را بدون نیاز به رفراندوم ۵ درصد افزایش دهند. پیش از این، شوراها مجبور بودند افزایش برنامه ریزی شده بیش از ۲ درصد را به رأی عمومی بگذارند.

مقامات محلی مالیات شورایی (باند D)
2022/23
مالیات شورایی (باند D)
2022/23 +5٪
راتلند ۲۳۰۰ پوند ۲۴۱۵ پوند
ناتینگهام ۲۲۹۴ پوند ۲۴۰۹ پوند
دورست ۲۲۹۰ پوند ۲۴۰۵ پوند
لوئیس ۲۲۸۱ پوند ۲۳۹۶ پوند
ولدن ۲۲۵۲ پوند ۲۳۶۵ پوند

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *