تیم بانیستر، کارشناس املاک ما، می‌گوید: «بسیاری از ما به این فکر کرده‌ایم که اگر پول چیزی نبود، کجا می‌توانستیم زندگی کنیم، و این در پربیننده‌ترین خانه‌های سال که تخیل مردم سراسر بریتانیا را در طول سال ۲۰۲۲ به خود جلب کرده است، نشان می‌دهد. ”

بنابراین، از خانه‌ای که در یک سریال تلویزیونی بی‌بی‌سی نمایش داده می‌شود، تا یک ملک باورنکردنی با مسیر بولینگ ده پین ​​خود، نگاهی به خانه‌های پربازدید در Rightmove در سال ۲۰۲۲ بیندازید.

۱. عمارت قرن یازدهمی که در غرور و تعصب بی‌بی‌سی دیده می‌شود

با چمن‌های آراسته و دکور دوره‌ای کاخ، به راحتی می‌توان فهمید که چرا این یک محیط مناسب برای اقتباس بی‌بی‌سی از یکی از معروف‌ترین رمان‌های جین آستن بود. این ملک شگفت‌انگیز تاریخ غنی خود را حفظ می‌کند، در عین حال مدرن‌سازی شده است و امتیاز C را برای بهره‌وری انرژی کسب می‌کند.

۲. عمارت آینده نگر در هایگیت

این عمارت منحصربه‌فرد در هایگیت شمال لندن، با نمای منحنی خیره‌کننده‌اش، در وسعت دو هکتار واقع شده است. خانه همراه با یک تراس با پوشش شیشه‌ای با چشم‌انداز بی‌وقفه بر روی همپستد هیث، آسانسور برای هر طبقه، استخری که به باغ باز می‌شود، اسپا و اتاق بیلیارد دارد.

۳. خانه ای زیبا روی صخره با چشم انداز دریا در کورنوال

این خانه باشکوه پنج خوابه که بر فراز خلیج Carylon در کورنوال قرار دارد، با چشم‌اندازی به سمت آب کریستالی آبی خلیج و در بالای تپه‌های همسایه، قرار دارد. در داخل خانه، یک سینمای خانگی و اتاق بازی وجود دارد، و فضای بیرونی باورنکردنی کنار آب دارای جکوزی، تراس، و آشپزخانه روباز است.

۴. عمارت شیک واقع در محوطه‌های آرام

این عمارت سه طبقه که در منطقه پرطرفدار آلترینچام در ترافورد، منچستر بزرگ قرار دارد، طراحی معاصر و یک پالت رنگی تک رنگ شیک را به نمایش می‌گذارد. باغ پوشیده از درخت از چمن‌زارهای وسیع و محوطه‌های پاسیو، به‌علاوه زمین بازی ماجراجویی تشکیل شده است.

۵. واحه ای بکر در شمال لندن

این خانه مجلل هشت خوابه که در پس زمینه ای از ۱۱.۵ هکتار از حومه سرسبز قرار گرفته است، طراحی داخلی شیک را به نمایش می گذارد. ساختمان اصلی براق دارای سالن بدنسازی، سینمای خانگی و مسیر بولینگ ده پین ​​است. علاوه بر منظره‌ای عالی از بیرون، یک زمین گلف شش سوراخ، استخر و آب‌نمای پرآذین وجود دارد.

نگاهی دقیق تر به خانه زیر بیندا