انواع مختلف رویدادهای شبکه

انواع و سبک های مختلفی از رویدادهای شبکه وجود دارد.

برخی از آنها می توانند بسیار رسمی باشند مانند سمینارهای عمومی یا جلسات ساختاریافته. در همین حال، رویدادهای دیگر می توانند آزادتر و سرگرم کننده تر باشند، مانند کنفرانس های بزرگتر یا جلسات عمومی.

درست مانند روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری که می‌توانید آن‌ها را امتحان و آزمایش کنید، باید مایل باشید که در سبک‌های مختلف رویدادهای شبکه شرکت کنید تا بهترین راهبردی را که برای شما و اهدافتان مناسب‌تر است پیدا کنید.

رویدادهای شبکه ای فرصت ایجاد می کنند

یکی از بزرگترین مزایای رویدادهای شبکه ای این است که معمولاً تک تک افراد حاضر در آنجا حضور دارند زیرا می خواهند رشد کنند و تجارت کنند.

این فوق العاده سودمند است زیرا این بدان معناست که صرف نظر از اینکه با چه کسی نزدیک می شوید و با آنها صحبت می کنید، آنها احتمالاً پذیرا هستند و مایل به صحبت با شما هستند.

این محیط فرصت‌هایی را ایجاد می‌کند و برای سرمایه‌گذارانی که مایل به صرف زمان و انجام کار هستند، می‌تواند برخی از با ارزش‌ترین ساعاتی باشد که در حرفه خود سپری می‌کنند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک استراتژی سرمایه گذاری خاص هستید یا در مورد بازار خاصی که قصد خرید در آن را دارید کنجکاو هستید، این گردهمایی ها این فرصت را برای شما ایجاد می کند که با افرادی که پاسخ های مورد نیاز شما را دارند صحبت کنید.

آموزش معنادار دریافت کنید

در حالی که منابع آنلاین ارزشمند زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند پایه ای محکم برای سرمایه گذاری در املاک خود بسازید. این منابع می توانند فوق العاده ارزشمند باشند و ممکن است شما را برای موفقیت مالی آماده کنند، اما همیشه فرصت های بیشتری برای یادگیری وجود دارد.

بازار مسکن دائماً در حال نوسان است و توصیه‌هایی که به صورت آنلاین در دسترس هستند گاهی اوقات قدیمی می‌شوند – با مقالاتی که سال‌ها قبل نوشته شده‌اند همچنان در موتورهای جستجو رتبه‌های برتر را دارند.

با این حال، در رویدادهای شبکه‌ای، هر سخنران یا میزگرد حاضر به‌روزترین اطلاعات موجود را به اشتراک می‌گذارد.

این بدان معنی است که نه تنها می توانید با دانستن اینکه در حال دریافت معنادارترین آموزش ها در مورد قوانین، روندها و مقررات فعلی هستید، آسوده خاطر باشید، بلکه می توانید از فرصت برای پرسیدن سؤالات و دریافت بازخورد از متخصصان فعال استفاده کنید.

سرنخ ها و ارجاع ها را ایجاد کنید

یکی دیگر از مزایای کلیدی شرکت در رویدادهای شبکه، توانایی شما برای ایجاد سرنخ ها و ارجاعات خود است. اینها می تواند نکاتی در مورد بازارهایی باشد که انتظار می رود رشد کنند، فرصت های سرمایه گذاری یا شانس ارجاع به پیمانکاران و سایر متخصصان که می توانند به شما در دستیابی به اهداف سرمایه گذاری خود کمک کنند.

به عنوان مثال، فرض کنید به دنبال سرمایه گذاری در شهری در آن سوی استان هستید، زیرا شنیده اید که بازار محلی قرار است ظرف پنج سال آینده گسترش یابد.

به طور معمول، اگر می‌خواهید خانه بخرید، می‌خواهید با مشاور املاکی کار کنید که بازار را در آن منطقه خاص درک می‌کند. با این حال، به عنوان یک سرمایه گذار خارج از شهر، ممکن است لزوماً نماینده ای را نشناسید که با آن منطقه آشنا باشد.

بنابراین، با شرکت در رویدادهای شبکه، ممکن است بتوانید با یک مشاور املاک ارتباط برقرار کنید که بتواند به شما در یافتن بهترین املاک سرمایه گذاری در آن منطقه کمک کند.

برای سرمایه گذارانی که در املاک و مستغلات نیز کار می کنند، این رویدادها نه تنها ممکن است به شما فرصتی برای یافتن و دنبال کردن سرنخ ها برای سرمایه گذاری های خود بدهید، بلکه ممکن است به شما کمک کنند تا ارتباطاتی برای کار و استفاده برای کمک به مشتریان خود در سرمایه گذاری های خود پیدا کنید.

اگر شما یک نماینده وام مسکن هستید، این رویدادها اغلب مملو از مشاورانی است که می‌خواهند مشتریان خود را به سمت وام‌دهنده‌ای هدایت کنند که بهترین نرخ‌های موجود را به آنها ارائه دهد. این فرصتی را برای شما فراهم می کند که با آنها در ارتباط باشید و در آینده با هم تجارت کنید.

رویدادهای شبکه و معاملات سرمایه گذاری مشترک

برخی از سرمایه‌گذاری‌ها به سادگی برای یک سرمایه‌گذار بسیار زیاد است. با این حال، اگر بتوانید با سرمایه‌گذارانی شریک شوید که ممکن است در زمینه‌هایی که معمولاً با آن مشکل دارید، تجربه داشته باشند، آن سرمایه‌گذاری‌های بزرگ‌تر به‌طور قابل‌توجهی قابل مدیریت‌تر می‌شوند.

این معاملات انجام شده بین چندین سرمایه گذار، معاملات سرمایه گذاری مشترک (JV) نامیده می شود.

یکی از بزرگترین موانعی که سرمایه‌گذاران هنگام پیگیری معاملات JV با آن مواجه می‌شوند، دشواری یافتن سرمایه‌گذار دیگری است که برای انجام معامله نیاز دارند. چه تجربه نوسازی، سرمایه اولیه یا وجوه پیش پرداخت، یا تجربه مدیریت ملک لازم برای دستیابی به موفقیت بلندمدت در ملک.

با این حال، در رویدادهای شبکه، شما این فرصت را دارید که با همان سرمایه گذارانی ملاقات کنید که در غیر این صورت برای پیدا کردن و ارتباط با آنها تلاش می کردید.