درک اجاره های کوتاه مدت

املاک اجاره کوتاه مدت – که به آنها STR نیز گفته می شود – املاکی هستند که برای دوره های کوتاه مدت اجاره داده می شوند، برخلاف اجاره های طولانی. این ها می توانند به عنوان اجاره تعطیلات، اقامتگاه های مسافرتی یا اقامتگاه های موقت برای متخصصان مسافرت استفاده شوند.

بسیاری از اجاره های کوتاه مدت به صورت آنلاین از طریق خدماتی مانند Airbnb و VRBO تبلیغ می شوند تا به گروه وسیع تری از مستاجران بالقوه دسترسی پیدا کنند. این به شما امکان می دهد عکس ها و توضیحات ملک را به اشتراک بگذارید و همچنین آن را بر اساس تمام امکانات و ویژگی های آن دسته بندی کنید تا به علاقه مندترین اجاره کنندگان دسترسی پیدا کنید.

در حالی که برخی از افراد فضایی را در محل سکونت اصلی خود به عنوان اجاره کوتاه مدت ارائه می دهند، سایر سرمایه گذاران زمان خود را به ساخت مجموعه ای از املاک اجاره کوتاه مدت اختصاص می دهند تا از محله هایی با صنعت گردشگری قوی سرمایه گذاری کنند.

چرا اجاره های کوتاه مدت یک سرمایه گذاری محبوب هستند؟

اجاره های کوتاه مدت یک سرمایه گذاری محبوب در مناطقی با صنعت توریسم قوی است و دلیل خوبی هم دارد. بسیاری از مردم از اقامت در هتل ها لذت نمی برند و ترجیح می دهند تمام یا بخشی از خانه شخصی را اجاره کنند تا از اقامت راحت تری برخوردار شوند.

STRهای با موقعیت مناسب نیز این پتانسیل را دارند که جریان نقدی بالاتری نسبت به املاک اجاره بلندمدت گهگاهی داشته باشند.

به عنوان مثال، اگر ملکی تقریباً ۲۲۰۰ دلار در ماه اجاره به عنوان ملک اجاره بلندمدت داشته باشد و ۱۹۰۰ دلار هزینه داشته باشد، آن ملک در مجموع ۳۰۰ دلار در هر ماه جریان نقدی خواهد داشت.

با این حال، اگر این ملک به عنوان اجاره کوتاه مدت با قیمت ۲۰۰ دلار در هر شب اجاره شود و هزینه های مشابه را حفظ کند، تنها در ۱۱ روز جریان نقدی مشابهی کسب می کند. در حالت ایده‌آل، می‌خواهید نرخ اشغال بالاتر از این را حفظ کنید تا هزینه‌های اضافی مربوط به اجاره کوتاه‌مدت را پوشش دهید و جریان نقدی معنی‌داری کسب کنید.

مهم است که به یاد داشته باشید که فصل‌های آهسته برای املاک اجاره‌ای کوتاه‌مدت وجود دارد، بنابراین شما می‌خواهید ملکی به اندازه‌ای جریان نقد داشته باشد که بتواند ماه‌های کند را پوشش دهد، جایی که ممکن است سود زیادی نداشته باشد یا حتی ممکن است ضرر کند.

درک هزینه های اجاره کوتاه مدت

علاوه بر هزینه‌های سنتی که با داشتن املاک و مستغلات همراه است، برخی هزینه‌های اضافی مرتبط با اجاره کوتاه‌مدت نیز وجود دارد.

یکی از اصلی ترین هزینه هایی که باید در نظر بگیرید، هزینه میزبانی وب سایت در پلتفرم هایی مانند Airbnb و VRBO است. این پلتفرم ها درصدی از درآمد حاصل از اجاره کوتاه مدت را به منظور پوشش هزینه میزبانی و تبلیغات ملک می گیرند.

سپس باید هزینه تمیز کردن ملک را در فاصله زمانی بین اقامت، ذخیره مجدد لوازمی مانند لوازم بهداشتی و لوازم آشپزخانه و هزینه های اضافی نگهداری را در نظر بگیرید.

اینها به راحتی می توانند تعداد هزینه ها را افزایش دهند، و شروع به کسب درآمد نقدی را کمی سخت تر می کنند، اما اگر ملک موفق باشد، در دراز مدت نتیجه خواهد داد.

محدودیت ها و مقررات اجاره کوتاه مدت

در GTA، چند محدودیت و مقررات کلیدی وجود دارد که قبل از شروع سرمایه گذاری در اجاره های کوتاه مدت، باید از آنها آگاه باشید. برخی از محدودیت های قابل توجه در شهرها فعال هستند مانند:

تورنتو

تورنتو نه تنها تمام شرکت‌های STR را ملزم به دریافت مجوز مناسب برای فعالیت در شهر تورنتو می‌کند، همچنین اپراتورهای اجاره کوتاه‌مدت را ملزم به پرداخت ۴ درصد حواله از طریق مالیات محل اقامت شهرداری برای همه اجاره‌های خود می‌کند، بلکه اپراتورها فقط می توانند یک اجاره کوتاه مدت را در محل سکونت اصلی خود در محدوده شهر میزبانی کنند.

این میزبانان همچنین مجاز به ارائه واحدهای اضافی در ملک خود به عنوان اجاره کوتاه مدت نیستند و این حق را برای مستاجران آن واحدها محدود می کنند.

برامپتون

اخیراً، برامپتون از این روش پیروی کرده و اجاره‌های کوتاه‌مدت را به محل سکونت اصلی سرمایه‌گذار محدود کرده است – در عوض، به منظور مبارزه با کمبود مسکن، ملزم به استفاده از تمام املاک اجاره‌ای به عنوان اجاره‌های بلندمدت است.

میسیساگا

مقررات صدور مجوز میسیساگا با برخی از هزینه های اولیه، با هزینه سالانه ۲۵۰ دلار همراه است. همچنین شهر این اجاره‌ها را به محل سکونت اصلی مالک محدود می‌کند.

این روند نیاز به صدور مجوز برای اجاره های کوتاه مدت و محدود کردن این اجاره ها به محل سکونت اولیه افراد در حال گسترش در سراسر منطقه است، با شهرداری هایی مانند برلینگتون و میلتون که همگی قوانین مشابهی را تصویب می کنند.

در نتیجه، بسیاری از سرمایه‌گذاران GTA به خرید اجاره‌های کوتاه‌مدت در شهرهای بدون این محدودیت‌ها یا کلاً خارج از منطقه روی آورده‌اند.

آینده اجاره های کوتاه مدت

با اتخاذ مداوم محدودیت ها و دستورالعمل های جدید در شهرها، آینده سرمایه گذاری در اجاره کوتاه مدت روشن نیست. با این حال، یکی از مزایای کلیدی سرمایه‌گذاری در اجاره کوتاه‌مدت این واقعیت است که اگر محدودیت‌ها شروع به بازدارندگی کنند یا اگر ملک به عنوان اجاره کوتاه‌مدت موفق نباشد، همیشه این گزینه را